Joniškio rajono lengvosios atletikos pirmenybės

Birželio pirmąjį savaitgalį po labai ilgos pertraukos vyko Joniškio rajono lengvosios atletikos pirmenybės.

Birželio pirmąjį savaitgalį po labai ilgos pertraukos vyko Joniškio rajono lengvosios atletikos pirmenybės. Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, o prizininkai – medaliais ir gairelėmis. Atskirų rungčių nugalėtojais tapo: 100 m bėgimas merginos – Ana Anisimovaitė (13,22 sek), 100 m vaikinai – Aurimas Rudzinskas (11,55 sek), 400 m merginos – Deimantė Vaitkutė (1 min 14 sek), 400 m vaikinai – Laurynas Žečkis (56,18 sek), 1000 m vaikinai – Mantas Rudys (3 min 6 sek), 3000 m vaikinai – Egidijus Balsys (11 min 1 sek), aukštis merginos – Ugnė Briedytė (1,50 m), aukštis vaikinai – Matas Butkus (1,90 m), tolis merginos – Ervina Ladukaitė (5,04 m), tolis berniukai – Tomas Golubovas (5,68 m), 3 kg rutulys merginos – Ugnė Aleknavičiūtė (12, 75 m ir asmeninis rekordas), 5 kg rutulys berniukai – Tomas Golubovas (13,51 m). Į varžybas sėkmingai „įsitraukė“ ir Joniškio sporto centro treneriai. 3000 m bėgimo takelyje Ruslanas Prokopenko iškovojo sidabro medalį (11 min 49 sek), 3 kg moterų rutulio stūmimo sektoriuje Virginija Butautienė liko ketvirta (10,10 m), o 5 kg vyrų rutulio stūmimo rungtyje šeštą vietą laimėjo Vidmantas Filatovas (9,97 m). Tikimasi, kad šios varžybos taps tradicinėmis ir kiekvienais metais sukvies vis daugiau lengvosios atletikos mėgėjų iš viso Joniškio rajono.

Nuotraukoje: pirmenybių dalyviai