Jaunučių trikovių komandinėse pirmenybės Šiauliuose

Kovo 20 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo jaunučių trikovių komandinėse pirmenybėse Šiauliuose. Jaunučių trikovių komandinėse pirmenybės Šiauliuose

Kovo 20 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo jaunučių trikovių komandinėse pirmenybėse Šiauliuose. Šį kartą geriausiai sekėsi šuolių trikovės atstovams, kur trečią vietą iškovojo Benas Paulavičius (1539 tšk.:60 m – 8,05 s, aukštis – 1,62 m, tolis – 4,80 m), ketvirtą vietą laimėjo Tomas Golubovas (1498 tšk.: 60 m – 8,32 s, aukštis – 1,59 m, tolis – 5,18 m), aštuntas liko Mantas Rudys (1238 tšk.: 60 m – 8,65 s, aukštis – 1,50 m, tolis – 4,77 m). Komandinėje įskaitoje Joniškio rajono komanda užėmė aukštą ketvirtą vietą (42 tšk.).

Nuotraukoje: Benas Paulavičius ir Tomas Golubovas