Šiaulių miesto atvirose lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse

Birželio 17 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Šiaulių miesto atvirose lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse. Komandos didumą sudarė Lietuvos jaunučių žaidynių finalams besiruošiantys sportininkai. Varžybose be gausaus būrio šiauliečių, dalyvavo Panevėžio miesto ir Šiaulių, Kėdainių, Radviliškio, Telšių, Akmenės, Kelmės ir Joniškio rajonų komandos. Šiaulių miesto atvirose lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse

Birželio 17d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Šiaulių miesto atvirose lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse. Komandos didumą sudarė Lietuvos jaunučių žaidynių finalams besiruošiantys sportininkai. Varžybose be gausaus būrio šiauliečių, dalyvavo Panevėžio miesto ir Šiaulių, Kėdainių, Radviliškio, Telšių, Akmenės, Kelmės ir Joniškio rajonų komandos.

Geriausiai sekėsi šuolininkams į aukštį. Viktorija Pocevičiūtė (145 cm) užėmė 2 vietą, Ginta Dabužinskaitė (140 cm) – 3 v. Mantas Bočkariovas pasiekė asmeninį rezultatą (180 cm) – 2v.

Rutulio stūmimo rungtyje Ginta Dabužinskaitė 4 kg įrankį nustūmė 8.65 m – 3 v., Agnė Jonkutė (7.76 m) – 4 v. (pasiekė geriausius asmeninius rezultatus).

Šuolio į tolį rungtyje Viktorija Pocevičiutė (4.72 m) – 5 v., Radvilė Kalnaitė (4.49 m) – 7 v., Vilius Padgurskis (5.26 m) – 6v. 100 m bėgime Vilius įveikė per 12,4 s ir užėmė 5 vietą, o Simona Daunoraitė (1.6 s) – 5 v.

Ieties metimo rungtyje Rolandas Čepinskas 700 gr. įrankį numetė 38,49 m ir užėmė 6 vietą.