Sėkmingi jaunučių startai Lietuvos lengvosios atletikos zoninėse varžybose

Birželio 10 d. keturiose zonose vyko Lietuvos jaunučių (gim. 1995-1997m) lengvosios atletikos zoninės varžybos. Joniškio sporto centro rinktinė startavo Šiaulių zonoje. Šios varžybos ypatingos tuo, kad buvo vykdoma atranka į Lietuvos jaunučių pirmenybes ir atskira atranka į Lietuvos jaunučių žaidynių finalines varžybas. Dėl trijų vietų kiekvienoje rungtyje Lietuvos finalinėse pirmenybėse kovojo dešimties rajonų rinktinės. Kovoje dėl dviejų kelialapių (kiekvienoje rungtyje) į jaunučių žaidynių finalus prisijungė Šiaulių ir Panevėžio miestų rinktinės.

Trišuolio rungtyje Robertas Kazlauskas pasiekė asmeninį rezultatą (11.39 m), tai jam užtikrino I-as vietas abiejose grupėse.

Ginta Dabužinskaitė šuolio į aukštį rungtyje įveikė 145 cm ir užėmė I vietą atrankoje į pirmenybes ir II vietą atrankoje į žaidynes, Radvilė Kalnaitė (140 cm) – II v. (p. atr.) ir IV v. (ž. atr.). Vaikinų tarpe Aurimas Lapkus (160 cm) – III v. (p. atr.), V v. (ž. atr.). Tiek pat peršoko Robertas Kazlauskas, tik išnaudojo vienu bandymu daugiau – IV v. (p. atr.) ir VI v. (ž. atr.).

Vilius Padgurskis 100 m bėgime sugaišo 13,36 s ir užėmė II v. (p. atr.) ir V v. (ž. atr.), Tomas Martinaitis (finale falšstartas) – III v. (p. atr.) ir VII v. (ž. atr).

200 m bėgime Agnė Nemeikšytė (29,50 s) ir užėmė III v. (p. atr.) ir III v. (ž. atr.).

Šuolio į tolį rungtyje Vilius Padgurskis nušoko 4.99 m užėmė III v. (p. atr.) ir VII v. (p. atr.), o Tomas Martinaitis (4.88 m) – IV v. (p. atr.) ir VIII v. (ž. atr.).

Ginta Dabužinskaitė ne tik gerai šoka į aukštį, bet ir rutulio stūmimo rungtyje pasiekė aukštą rezultatą (9.66 m) – III v. (p. atr.) ir IV v. (ž. atr.).

Ieties met. rungtyje Aurimas Lapkus – 39.98 m (asmen. rez.) – III v. (p. atr.) ir III v. (ž. atr.), Rolandas Čepinskas (taip pat asmen. rez. 39.34 m) – IV v. (p. atr.) ir IV v. (ž. atr.).

Šie rezultatai leido Joniškio sporto centro komandai užimti aukštą III-ią vietą tarp 10-ties dalyvavusių komandų.