Šiaulių miesto lengvosios atletikos jaunučių pirmenybės

Vasario 4 d. Joniškio sporto centro auklėtiniai (treneriai – V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) sėkmingai startavo Šiaulių miesto lengvosios atletikos jaunučių pirmenybėse.

Vasario 4 d. Joniškio sporto centro auklėtiniai (treneriai – V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) sėkmingai startavo Šiaulių miesto lengvosios atletikos jaunučių pirmenybėse. Mergaičių šuolio į tolį rungtyje pirmąją vietą laimėjo Ugnė Aleknavičiūtė (4,92 m). Mergaičių 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Evelina Zubytė (9,62 m), antroje vietoje liko Ugnė Aleknavičiūtė (9,36 m). Atkakli kova vyko berniukų šuolio į aukštį rungtyje, kur visi trys prizininkai peršoko vienodą aukštį (1,60 m). Pagal sėkmingesnių bandymų skaičių antras liko Justinas Butautas, trečioje vietoje – Tomas Golubovas. Berniukų 2000 m bėgime pirmąją vietą laimėjo Egidijus Balsys (6:57,48). Berniukų 60 m bėgimo takelyje antrąją vietą laimėjo Benas Paulavičius (8,50 s), o šuolio į aukštį rungtyje Benas, pagerinęs savo asmeninį rezultatą liko ketvirtas (1,55 m). Mergaičių 60 m bėgimo rungtyje į finalą pateko ir ketvirtą vietą laimėjo Erika Kvašytė (8,79 s). Berniukų trišuolio rungtyje antrą vietą laimėjo Tomas Golubovas (10,86 m). Berniukų 60 m b/b Justinas Butautas taip pat iškovojo antrąją vietą (10,32 s). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje ketvirtą vietą laimėjo Emilė Kazimieraitytė (1,40 m).

Nuotraukoje (iš kairės): Benas Paulavičius, Justinas Butautas, Tomas Golubovas, Ugnė Aleknavičiūtė, Evelina Zubytė