Šiaulių miesto jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 27-28 d. Joniškio sporto centro auklėtiniai dalyvavo Šiaulių miesto jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose.

Gegužės 27-28 d. Joniškio sporto centro auklėtiniai dalyvavo Šiaulių miesto jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose. Jaunučių mergaičių grupėje 3 kg rutulio stūmimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Ugnė Aleknavičiūtė (9,84 m). Nepralenkiama Ugnė buvo ir šuolio į tolį sektoriuje (5,04 m). Jaunučių merginų šuolio į aukštį rungtyje antrąją vietą laimėjo Simona Svirplytė (1,35 m). Jaunučių merginų 0,75 kg disko metimo rungtyje antrąją vietą taip pat laimėjo Evelina Zubytė (19,00 m). Jaunučių vaikinų šuolio į aukštį sektoriuje trečią vietą laimėjo Benas Paulavičius (1,60 m). Jaunių vaikinų 100 m bėgimo takelyje asmeninį rezultatą pasiekė ir antrąją vietą iškovojo Ramūnas Pilipūnas (11,83 s). Šuolio į tolį rungtyje trečią vietą laimėjo Ignas Zajančkauskas (5,41 m), o šuolio į aukštį rungtyje taip pat trečias liko Matas Butkus (1,65 m). Merginų jaunių šuolio į aukštį rungtyje antrąją vietą laimėjo Erika Lukšaitė (1,40 m). Vaikinų 1500 m bėgimo takelyje trečią vietą laimėjo Žilvinas Balsys (5:05,82). Sėkmingai varžybose startavo ir buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai, kurie dabar mokosi ir sportuoja Šiaulių sporto gimnazijoje. Berniukų 3000 m bėgimo rungtyje Egidijus Balsys iškovojo pirmąją vietą (10:38,74), o 1500 m bėgimo rungtyje Egidijus liko trečias (4:59,22). Trečią vietą 1500 m merginų bėgimo rungtyje taip pat laimėjo Emilija Balsytė (6:28,80).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai