Šiaulių miesto atviros jaunučių pirmenybės

Sausio 23 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviros jaunučių pirmenybės. Jose gerai pasirodė ir Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja V. Butautienė ir R. Prokopenko.

Sausio 23 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviros jaunučių pirmenybės. Jose gerai pasirodė ir Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja V. Butautienė ir R. Prokopenko. Rutulio stūmimo sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Erika Lukšaitė (9.98 m), o berniukų grupėje trečią vietą laimėjo Ričardas Budrius (10.47 m). Ričardas Budrius šuolio į aukštį rungtyje iškovojo pirmąją vietą (1.60 m), trečias liko Matas Butkus (1.35 m). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje Erika Lukšaitė iškovojo antrąją vietą (1.50 m). Ana Anisimovaitė šuolio į tolį rungtyje iškovojo antrąją vietą (4.40 m), o Ugnė Aleknavičiūte liko trečia (4,04 m).