Turnyras, skirtas Anykščių imtynių treneriui Vladui Žmoginui atminti
Gegužės 28 d. Anykščiuose keturioliktą kartą buvo surengtas graikų – romėnų imtynių turnyras, skirtas Anykščių imtynių treneriui Vladui Žmoginui atminti.

Turnyre varžėsi virš 130 jaunučių (1996 m. gimę ir jaunesni) iš Anykščių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Visagino, Tauragės, Kuršėnų, Gruzdžių bei Ukrainos, Lenkijos, Vokietijos, Rusijos, Latvijos ir Estijos. Šiose varžybose kovojo penki Joniškio sporto centro jaunieji imtynininkai. Dviem trenerio Ryčio Keršio auklėtiniam pavyko iškovoti medalius. Donatas Gudmonas (sv.kat. 42 kg) kelyje link finalo lengvai įveikė rusą, marijampolietį ir vokietį. Kovoje dėl pirmos vietos Donatas neatlaikė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinio Kristupo Šleivos atakų. Tad joniškietis pasipuošė sidabro medaliu. Labai gerai ėmėsi Deividas Gudmonas (sv.kat. 66 kg). Deividas neatsiliko nuo metais jaunesnio brolio. Jis, įveikęs stiprius imtynininkus iš Gruzdžių ir Lenkijos, pateko į finalą. Kovoje dėl pirmos vietos Deividas lygioje kovoje pralaimėjo vokiečiui ir iškovo sidabro medalį. Kitiems trims joniškiečiams medalių iškovoti nepavyko. Edas Marcinkevičius (sv.kat. 35 kg) įveikė panevėžietį, bet pralaimėjo marijampoliečiui. Dovydas Petkevičius (sv.kat. 53 kg) nugalėjo vokietį, tačiau pralaimėjo kauniečiui. Domantas Skupeika (sv.kat. 47 kg) pirmąją kovą pralaimėjo latviui.

Nuotraukoje iš kairės: Donatas Gudmonas, treneris Rytis Keršys ir Deividas Gudmonas