Futbolo turnyras “Joniškio sporto centro” taurei laimėti

Balandžio 1 d. surengtas mažojo futbolo turnyras Joniškio sporto centro taurei laimėti. Futbolo turnyras “Joniškio sporto centro” taurei laimėti

Balandžio 1 d. surengtas mažojo futbolo turnyras Joniškio sporto centro taurei laimėti.Varžybose jėgas išbandė šešios Joniškio rajono komandos. Kad išaiškintų nugalėtoją, futbolininkams teko mušti baudinius, nes pagrindinis varžybų laikas tarp „Sporto strėlių“ ir Joniškio „Veteranų“ komandų baigėsi 3:3. Baudinių serijoje taiklesni buvo „Sporto strėlių“ futbolininkai, kurie ir tapo turnyro nugalėtojais, antrąją vietą užėmė „Veteranų“ komanda, trečiąją – Joniškio „Grūdų centro“ futbolininkai, varžybose dėl trečiosios vietos 2:0 įveikę Skaistgirio komandą. Rungtynėse dėl penktos vietos Joniškio „Policijos“ komanda 3:1 įveikė „Aušros“ gimnaziją.
Futbolo turnyro nugalėtojai – komanda “Sporto strėlės”