Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkas Pijus Baldyšius (sv.kat. iki 130 kg) ir jo treneris Rytis Keršys buvo išvykę į Serbiją. Novi Sad mieste vyko Europos graikų – romėnų imtynių jaunimo U20 čempionatas. Lietuvos rinktinei dar atstovavo vilnietis Rokas Čepauskas (sv.kat. iki 72 kg), anykštėnas Kipras Puikis (sv.kat. iki 67 kg), visaginietis Platon Špolianskij (sv.kat. iki 82 kg) ir rinktinės treneris Londono olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius. Pijus Baldyšius varžėsi pirmą varžybų dieną. Joniškiečiui ir jo treneriui tai buvo debiutas tokio lygio varžybose. Gaila, kad teko verstis be rinktinės trenerio Aleksandro Kazakevičiaus, kuris su savo auklėtiniais viena para pavėlavo atskristi. Jo patarimai ir buvimas šalia neabejotinai būtų pagelbėję. Turbūt ir teisėjų sprendimai kai kuriais atvejais būtų buvę palankesni Pijui, o ne varžovui. Burtų valia joniškietis aštuntfinalyje pečius surėmė su kroatu Marko Milanovičiu. Pradžioje pirmavo Pijus Baldyšius, bet neatlaikė kroato spaudimo ir pergalę taškų santykiu 10:2 iškovojo varžovas. Antrame rate kroatas rezultau 0:3 pralaimėjo dukart Europos jaunių U17 čempionui Cemalui Yusufui Bakirui iš Turkijos. Po kroato pralaimėjimo Pijus Baldyšius iškrito iš tolimesnės kovos dėl medalių. Tuo tarpu kroatas iškovojo bronzos medalį paguodos imtyje 9:0 įveikęs graiką , o dėl brozos 9:4 nugalėjęs armėną. Jei Pijui pirmame rate būtų pavykę įveikti kroatą, tai jis tikrai būtų kovojęs dėl bronzos medalio ir gal net būtų pavykę jį iškovoti. Graikas tikrai ėmėsi prasčiau nei Pijus, o armėnas panašaus pajėgumo. Pogrupio nugalėtojas turkas iškovojo sidabro medalį, finale pralaimėjęs kartvelui Sabai Chilašviliui. Joniškietis Pijus Baldyšius tarp šešiolikos dalyvių užėmė vienuoliktą vietą, kuri kaip debiutantui nėra prasta. Tarp sunkaus svorio imtynininkų šį kartą buvo labai arši konkurencija. Reikia pažymėti, kad praėjusių metų Europos U20 čempionas vengras Laszlo Darabos tik devintas, o sidabro medalio laimėtojas azerbaidžanietis Mazaim Mardanov nukrito net į keturioliktą vietą. Sekančias dvi dienas džiugino vilnietis Rokas Čepauskas (sv.kat.iki 72 kg). Rokas iki finalo įveikė graiką, čeką, švedą, azerbaidžanietį, o finale nugalėtas turkas. Iki šiol lietuviams Europos jaunimo čempionatuose aukso medalio iškovoti nepavykdavo. Kipras Puikis užėmė devynioliktą vietą, Platon Špolianskij liko dvidešimt trečiu.

Nuotraukoje (iš dešinės): Pijus Baldyšius ir treneris Rytis Keršys