Šiaulių sporto gimnazijos centre vyko karatė turnyras „Saulės mūšis 2023“. Du šimtai sportininkų dalyvavo iš 14-os karatė organizacijų. Joniškio sporto centrą atstovavo 10 sportininkų, kurie iškovojo 16 medalių. Broliai Mizgiriai iškovojo 5 medalius. Aris (7 m.) kihon vaza rungtyje 3 vieta, Ivo (9 m.) kihon vaza – 1 vieta, komandinė kata -2 vieta ir Majus (10 m.) – kata rungtyje 2 vieta, kihon vaza- 3 vieta. Aras Brazauskas (7 m.) kihon vaza rungtyje ir komandinėje kata rungtyje iškovojo 3 vietas. Luka Čereška (7 m.) individualioje kata rungtyje iškovojo 2 vietą, kihon vaza ir komandinėje kata rungtyje- 3-ias vietas. Puikiai sekėsi Lukšui Vyteniui (13 m.). Komandinė kata -1 vieta, individuali kata rungtis – 2 vieta ir kumitė rungtis – 3 vieta. Algimantas Žakaitis (13 m.) komandinė rungtis – 1 vieta. Nojus Jarulis (14 m.) komandinė rungtis 1 vieta. Taip pat Nojus puikiai kovojo kumitė rungtyje. Tik finale ir baigiantis pratęsimo laikui nusileido pajėgiam varžovui iš Panevėžio. Iškovotas sidabro medalis.
Anykščiuose buvo surengtas Lietuvos jaunimo U20 imtynių čempionatas. Jame varžėsi beveik šimtas penkiasdešimt imtynininkų ir imtynininkių. Joniškiui atstovavo du sporto centro auklėtiniai. Imtynių mokytojo Ryčio Keršio auklėtinė penkiolikametė Karina Žabarauskaitė (sv.kat. Iki 76 kg) pirmą kartą varžėsi jaunimo čempionate ir sugebėjo iškovoti trečią vietą. Šis laimėjimas Karinai turi suteikti didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Kitam trenerio Ryčio Keršio auklėtiniui, praėjusių metų Lietuvos jaunimo čempionui Pijui Baldyšiui (sv.kat. Iki 130 kg) pakartoti pernykščio pasiekimo nepavyko. Varžovai iš didmiesčių sustiprėjo, o Pijus neturi savo svorio ir gabaritų atitinkančių treniruočių partnerių. Joniškietis pirmą imtį lengvai laimėjo prieš Šiaulių rajono imtynininką. Pusfinalyje Pijus minimaliu taškų santykiu 7:8 pralaimėjo panevėžiečiui. Lygioje ir nervingoje kovoje teisėjai buvo panevėžiečio pusėje. Antrame imties kėlinuke teisėjai privalėjo bausti panevėžietį dėl pasyvumo, tuo pačiu suteikdami galimybę joniškiečiui pačiam nulemti imties baigtį kovoje priverstiniame parteryje. Imtyje dėl trečios vietos Pijus pralaimėjo klaipėdiečiui ir užėmė penktą vietą. Reikia pripažinti, kad sunkiasvorių imtynininkų toks panašus lygis, jog kiekvieną dieną turėtume po naują Lietuvos čempioną.
Joniškio sporto centro auklėtiniai dalyvavo Vilniuje vykusiame šotokan karatė turnyre. Iš 15 karatė organizacijų susirinko nemažas kovotojų būrys. Įvyko daugiau nei 450 startų. Konkurencija jautėsi didelė. Puikiai kata rungtyje pasirodė Vytenis Lukšas, laimėjęs 4 kovas pateko į finalą ir tapo rungties nugalėtoju. Nuo jo neatsiliko ir Nojus Katinas, jis kumitė rungtyje laimėjo 1 vietą, kata rungtyje 3 vietą. Majus Mizgiris pademonstravęs karatė judesių tikslumą, greitį ir koncentraciją, kata rungtyje iškovojo 2 vietą. Goda Lukšaitė kata rungtyje pasiekė 2 vietą, zuki rungtyje – 3 vietą. Aris Mizgiris zuki rungtyje dalijosi 5-8 vietomis. Nojui Jaruliui burtai lėmė, kad išėjo kovoti prieš rungties čempioną. Tai nors Nojus ir pirmas iškovojo tašką, bet rungties pabaigoje turėjo pripažinti varžovo pranašumą, ir pralaimėjo 1:2 rezultatu. Pijus Adomaitis visą kovą atkakliai persekiojo, atakavo varžovą, bet paskutinėse sekundėse praleido smūgį ir pralaimėjo kovą.



























