Naujienos

1 2 3 64

Naisių sporto arenoje vyko kvalifikaciniai JKA LKA karatė egzaminai-testai, skirti atitinkamo kiu laipsnio ir diržo spalvos apgynimui. Kiekvienas karatė mokinys laiko šiuos egzaminus, kad įgytų aukštesnį karatė laipsnį (kiu arba dan). Džiugu, kad tęsiant tradiciją, gausus būrys sportininkų susirinko pasitikrinti savo technikos ir siekti aukštesnių įvertinimų.

Karatistų techniką vertino ir egzaminus pravedė Romualdas Montvidas (JKA 6 Dan) – karatė pradininkas, nusipelnęs treneris ir JKA (Japonų karatė asociacijos) LKA prezidentas, Arūnas Paškevičius (JKA 1 Dan) – JKA LKA sekretorius (pagalbininkas) ir  Nojus Jarulis (JKA 1 Dan) – pagalbininkas.

Nuotraukose: Karatė mokytojas Gintaras Melinis su auklėtiniais.

 

 

 

 

 

 

 

 

Joniškio sporto centro auklėtiniai pademonstravo puikius rezultatus ir sėkmingai apsigynė naujus diržus. Aukščiausius diržus išlaikė:

Sportininkas Išlaikytas laipsnis (kiu) Diržo spalva
Algimantas Žakaitis 1 kiu 🟫 Rudas diržas
Vytenis Lukšas 1 kiu 🟫 Rudas diržas
Nojus Katinas 3 kiu 🟫 Rudas diržas
Kotryna Viečaitė 3/5 kiu 🟫 Rudas diržas
Ivo Mizgiris 4 kiu 🟦 Mėlynas diržas
Majus Mizgiris 4 kiu 🟦 Mėlynas diržas
Ąžuolas Smirnovas 5 kiu 🟦 Mėlynas diržas
Aras Brazauskas 5/5 kiu 🟦 Mėlynas diržas
Aris Mizgiris 5/5 kiu 🟦 Mėlynas diržas
Šiauliuose vyko atviri Šiaulių lengvosios atletikos jaunučių (gimę 2011 metais ir jaunesnių) ir jaunių (gimę 2009-2010 metais) čempionatai. Varžybose startavo 5 Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, kurie visi iškovojo įvairių spalvų medalius. Jaunučių vaikinų šuolio į aukštį sektoriuje čempiono medaliu pasipuošė Majus Mizgiris ( 1 m 65 cm). 4 kg rutulio stūmimo rungtyje aukso medalį iškovojo Astijus Gipas (13 m 22 cm). Vaikinų 100 m sprinto rungtyje finale trečias atbėgo ir bronzą iškovojo Arsenas Birutavičius (12,58 sek). Jaunučių mergaičių tarpe net du bronzos medalius iškovojo su dviem metais vyresnėmis sportininkėmis varžiusi Tija Kačerauskaitė (rutulys – 8,71 m, diskas – 22,61 m).
Jaunių grupėje turėjome vieną savo atstovę, kuri iškovojo du aukso medalius! Tai Gintarė Minevičiūtė. (diskas – 39,72 m, rutulys 13,81 m).
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomai.

Nuotraukoje: lengvosios atletikos mokytojai Petras Veikalas ir Ruslanas Prokopenko su auklėtiniais.

2026 m. birželio 9 d. Joniškio sporto centre vyko balsavimas dėl Joniškio sporto centro mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvos projektų.

Nugalėtoju pripažintas projektas “Joniškis juda”, kuris surinko 155 balsus.

Joniškio sporto centro Kangoo Jumps komanda (mokyt. Aušra Pavelkienė) ką tik grįžo iš „Danės taurė 2026“ varžybų, kur savo grupėje iškovojo I-ąją vieta. Šis laimėjimas – tai ne tik medaliai ir taurė. Tai – daug valandų sunkaus darbo, neišsenkanti mūsų mergaičių energija. Ačiū komandai – už atsidavimą ir ugnelę širdyse!

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro Kangoo Jumps mergaičių komanda.

 

Estijoje, Tartu mieste, penkiasdešimt septintą kartą buvo surengtas tarptautinis Georgo Hackenschmidto graikų – romėnų ir moterų imtynių turnyras. Jame varžėsi šimtas šešiasdešimt vienas dalyvis iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Australijos. Joniškiui vėl sėkmingai atstovavo visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova”, sporto centro imtynininkai ir imtynininkės. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai ir auklėtinės iškovojo net devynis medalius. Graikų – romėnų imtynių varžybose tarp suaugusių varžėsi Pijus Baldyšius ir Šarūnas Gulbinas (abu sv.kat. iki 130 kg). Abu joniškiečiai lengvai įveikė estą ir surėmė pečius dėl pirmos vietos. Finale pergalę taškais iškovojo Pijus ir tapo turnyro nugalėtoju. Šarūnas šį kartą tenkinosi užimta antra vieta. Tarp jaunučių (2012 m. gimusių ir jaunesnių) pirmą vietą iškovojo Benas Musejukas (sv.kat. iki 38 kg) finale aiškia taškų persvara, įveikęs pajėgų imtynininką iš Tartu. Tarp vaikų (2015 m. gimusių ir jaunesnių) pirmas vietas iškovojo Dovydas Kelpšas (sv.kat. iki 52 kg) ir Rapolas Vitkauskas (sv.kat. virš 57 kg). Abu joniškiečiai visus varžovus įveikė labai lengvai ir greitai. Moterų imtynių varžybose tarp suaugusiųjų varžėsi Nicole Rišytė Figueiredo (sv.kat iki 50 kg). Nicole iškovojo vieną pergalę, kartą pralaimėjo ir iškovojo antrą vietą. Nicole dar varžėsi tarp jaunučių (2012 m. gimusių ir jaunesnių) ir tai pat užėmė antrą vietą. Tarp vaikų (2015 m. gimusių ir jaunesnių) labai gerai ėmėsi Saulė Musejukaitė (sv.kat. iki 40 kg). Saulė užtikrintai nugalėjo dvi estes ir iškovojo pirmą vietą. Trečią vietą užėmė Meda Vitkutė (sv.kat. iki 50 kg), kuri turėjo pripažinti imtynininkių iš Australijos ir Estijos pranašumą.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (Iš kairės): Rapolas Vitkauskas, Pijus Baldyšius, Dovydas Kelpšas, Šarūnas Gulbinas, Benas Musejukas, Saulė Musejukaitė, treneris Rytis Keršys, Nicole Rišytė Figueiredo, Meda Vitkutė.

Vilniuje vyko Lietuvos U12 amžiaus grupės vaikų žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Buvo rungtyniaujama penkiose trikovėse.
Puikiai metimų trikovėje pasirodė Joniškio sporto centro atstovai: auksą iškovojo Tajus Augustinaitis (30 m – 5,16 sek., kamuolio metimas – 15,38 m., kamuoliuko metimas – 40,61 m). Jokūbas Kačiulis pasipuošė žaidynių sidabru (30 m – 5,16 sek, kamuolio metimas – 14,53 m, kamuoliuko metimas – 38,71 m).
Medaliais buvo apdovanojami trys nugalėtojai, o dar trys sportininkai gavo atminimo diplomus. Ir ketvirtas šiose varžybose liko Nojus Veikalas (30 m – 5,79 sek., kamuolio metimas – 14,76 m., kamuoliuko metimas – 41,48m.).
Ketvirtadienį ten pat dėl U14 amžiaus grupės Lietuvos čempionato apdovanojimų kovojo vaikai, gimę 2013-2014 m. Programoje buvo aštuonios dvikovių rungtys. Čia taip pat buvo apdovanojami šeši stipriausi dvikovės dalyviai. Mergaičių metimų dvikovėje sidabro medalį iškovojo Tija Kačerauskaitė (rutulys – 11,68 m., kūjis – 22,98 m). Šuolių dvikovėje ketvirtas liko Kristupas Jankus (aukštis – 1,40 m, tolis – 4,40 m). Aštuntas čia buvo Emilis Staškus (aukštis – 1,30 m, tolis – 4,11 m). Šios dvikovės dešimtuką uždarė Augustas Ramonas (aukštis – 1,35 m, tolis – 4.00 m).

Nuotraukoje: lengvosios atletikos mokytojas Petras Veikalas su auklėtniais.

Olimpietė, disko metikė, Zinaida Sendriūtė pakvietė Joniškio sporto centro lengvaatlečius į Skuodą, kur vyko Skuodo miesto atviros lengvosios atletikos pirmenybės.
Susirinko gausus būrys jaunųjų atletų iš Naujosios Akmenės, Šilutės, Šilalės, Skuodo, Klaipėdos. Dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse: 2015 m. g. ir jaunesni, 2013-1014 m. g. ir 2011-2012 m. g. Varžybose mūsų sportininkai iškovojo daug medalių ir pasiekė daug asmeninių rekordų. Aukso medalį jaunučių amžiaus grupėje 60 m rungtyje iškovojo Arsenas Birutavičius (7,47 sek. – asmeninis rekordas). Du bronzos medalius iškovojo ir du asmeninius rekordus pasiekė Matas Veikalas (60 m – 8,58 sek, šuolis į tolį – 4,20 m). Tija Kačerauskaitė iškovojo 2 aukso medalius ir pagerino rutulio stūmimo asmeninį rekordą 12,42m. Lėja Kazimieraitytė iškovojo 2 sidabro medalius ir pagerino savo asmeninius rekordus rutulio stūmime ir disko metime (rutulys – 9,24 m., diskas – 18,89 m). Kristofas Teresius iškovojo aukso medalį rutulio stūmimo rungtyje (10,06 m) ir sidabro medalį disko metime (19,23 m), ir pagerino asmeninius rekordus. Emilis Damasickis Iškovojo sidabro (rutulys – 9,74 m) ir bronzos (diskas – 19,19 m) medalius. Danielė Jučkauskaitė laimėjo bronzos medalį disko metime (16,74 m). Domas Gerčas Iškovojo bronzos medalį rutulio stūmime (8,35 m). Asmeninius rezultatus 60 m distancijoje pagerino ir bėgikai Agnius Dailidė (8,53 sek) ir Džiugas Perušiūnas (8,62 sek).

Nuotraukoje lengvosios atletikos mokytojai Ruslanas Prokopenko ir Audrius Mameniškis su auklėtiniais.

Palangoje vyko šokių konkursas “Ant bangos”, jame savo šokius pristatė Joniškio sporto centro gimnastika visiems grupės.
Šokių konkurse dalyvavo virš 100 komandų iš visos Lietuvos. Grupės, solo ir duetų šokėjai pristatė savo darbus, skirtingų šokio kategorijų ir amžiaus. Konkurso dalyvius vertino keturių asmenų komisija.
Joniškio sporto centro solistė Ijona Petrauskaitė laimėjo I vietą (mokyt. Dovilė Ramšaitė).
Mato Slančiausko progimnazijos (1-4 klasių) grupė užėmė III vietą, (mokyt. Lina Budrienė).
Vyresniųjų grupė (9-12 klasių) užėmė III vietą (mokyt. Lina Budrienė).
Sėkmingai baigėme šiuos mokslo metus, linkiu visiems gražios, šiltos, įspūdingos vasaros ir grįžti į rudenį su nauja energija (Lina Budrienė).

Nuotraukoje Ijona Petrauskaitė.

Nuotraukoje: gimnastika visiems mokytoja Lina Budrienė su auklėtinėmis.

Nuotraukoje: gimnastika visiems mokytoja Lina Budrienė su auklėtinėmis. 

Joniškio sporto centro berniukų gim. 2013-2014 m. krepšinio komanda (krepšinio mokytojas Deivydas Vištaitis) vyko į krepšinio turnyrą „Buzelis Cup Regionai 2026“, vykusį Kretingoje. Turnyre dalyvavo 8 komandos. Joniškiečiai varžėsi A pogrupyje kartu su Kretingos SM, Utenos DSC ir Šilutės „Šilutė“ komandomis. Pirmąją turnyro dieną joniškiečiai sužaidė dvi rungtynes. Pirmas rungtynes Joniškio SC krepšininkai žaidė prieš šeimininkų Kretingos SM krepšininkus. Po atkaklios kovos rungtynes pavyko laimėti rezultatu 55:49. Sekančias rungtynes Joniškio SC komanda žaidė prieš pajėgią Utenos DSC komanda. Aukštesniame lygyje žaidžiantys uteniškiai įrodė savo pranašumą ir nugalėto joniškiečius rezultatu 64:43. Antrą turnyro dieną joniškiečiai varžėsi prieš Šilutės „Šilutė“ krepšininkus. Pergalės atveju šios rungtynės joniškiečiams būtų suteikusios galimybę pakovoti dėl bronzos medalių, tačiau fiziškai pajėgi Šilutės komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo joniškiečius rezultatu 57:41. Ketvirtas rungtynes Joniškio SC krepšininkams žaidė dėl 5-6 vietos prieš Klaipėdos V. Knašiaus KM-III. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą turėję joniškiečiai nugalėjo klaipėdiečius rezultatu 68:55. Su 2 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais Joniškio SC komanda turnyre užėmė 5 vietą. Su šiuo turnyru Joniškio SC U13 komanda uždarė sezoną. Ačiū sakome gausiam sirgalių būriui atvykusiems palaikyti mūsų komandos.

Nuotraukoje Joniškio SC U13 krepšininkai kartu su gausia palaikymo komanda!

Vilniaus Mykolo Romerio universiteto didžiojoje sporto salėje, vyko šotokan karate turnyras. Dalyvavo sportininkai iš 12-os karatė organizacijų.
Joniškio sporto centro karatė komandą atstovavo: Vytautas Samaitis (9 m.), Domas Penkauskas (9 m.), Vytenis Lukšas(16 m.) ir Nojus Katinas (17 m.). Siekiant medalių teko pademonstruoti visus savo įgūdžius. Vytautas Samaitis sumo rungtyje iškovojo čempiono taurę. Domas Penkauskas sumo rungtyje pasipuošė sidabro medaliu. Vytenis kata rungtyje (16-17m.) užėmė 3 vietą. Kaip visada įnirtingos kovos vyko vaikinų 16-18 m. kumitė rungtyje. Po permainingų kovų Vytenis ir Nojus medalių nepasiekė, bet pasitikrino savo galimybes ir įgijo patirties.
Komanda iškovojo vieną čempionų taurę ir 3 medalius:
• Vytautas Samaitis (9 m.) Sumo – 1 vieta, kata – kihon 5-8 vieta;
• Domas Penkauskas (9 m.) Sumo – 2 vieta, Kihon- 5 vieta;
• Vytenis Lukšas (16 m.) Kata – 3 vieta, Kumitė – 5-8 vieta;
• Nojus Katinas (17 m.) Kumitė – 5-8 vieta.

Nuotraukoje karatė mokytojas Gintaras Melinis su auklėtiniais.

1 2 3 64