Jelgavos sporto komplekse vyko Baltijos šalių SKDUN karatė čempionatas. Dalyvavo Lietuvos, Latvijos bei Estijos karatė sportininkai iš 13-os karatė organizacijų. Iš Joniškio sporto centro dalyvavo Domas Penkauskas (9 m.), Ąžuolas Smirnovas (10 m.) ir Germanas Bernotas (13 m.). Buvo galima varžytis 3-ose rungtyse: kata, sumo ir kumitė. Domas sumo rungtyje iškovojęs 5-ias pergales tapo nugalėtoju, pasidabino aukso medalių. Ąžuolas kumitė rungtyje, pirmoje kovoje užtikrintai įveikė kovotoją iš Latvijos. Tačiau antroje kovoje pagal taškus pralaimėjo sportininkui iš Lietuvos ir dėl medalių nebekovojo. Panaši situacija susiklostė ir Germanui. Pirmoje kovoje jam užskaityta pergalė, bet sekančiose kovose teko pripažinti varžovų pranašumą. Šį kartą Ąžuolui ir Germanui iki medalių šiek tiek pritrūko, tačiau parodytas kovingumas leidžia tikėtis puikių rezultatų ateityje!

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai ir imtynininkės po apdovanojimo (Iš kairės): treneris Rytis Keršys, Benas Musejukas, Rapolas Vitkauskas, Aironas Račkauskis, Emilis Vitkauskas, Greta Užbalytė, Saulė Musejukaitė, Tauras Petronis, Dovydas Kelpšas, Vytautas Būzas, Meda Vitkutė, Matijus Dailidė, Artūras Janušas.
Joniškio sporto centro mergaičių tinklinio komanda (mok. R. Uždavinys) baigė 2026 m. U12 Lietuvos čempionatą. Nors didesnė dalis rungtynių buvo pralaimėta, bet buvo pasisemta varžybinės patirties. Buvo atrasti draugiški ryšiai su kitų miestų komandomis ir žaidėjomis. Taigi su naujomis viltimis ir nauja energija judame į priekį.






















