Naujienos

Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo ,, Kova” ir Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Kelmėje surengtame tarptautiniame ,,KELME CUP” laisvųjų imtynių turnyre. Jame varžėsi imtynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Slovakijos, Čekijos ir Armėnijos. Penki joniškiečiai, treniruojami trenerio Ryčio Keršio, varžėsi tarp U13 jaunučių. Turnyro nugalėtoju tapo Tauras Petronis (sv.kat. iki 73 kg), o antrą vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo Rapolas Vitkauskas. Trečias vietas iškovojo Benas Musejukas (sv.kat. iki 38 kg) ir Matijus Dailidė (sv.kat. iki 58 kg). Dovydas Kelpšas pralaimėjo vyresniems estui ir latviui, bet įgijo varžybinės patirties.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): Matijus Dailidė, Tauras Petronis, Dovydas Kelpšas, treneris Rytis Keršys, Benas Musejukas, Rapolas Vitkauskas.

Jelgavos sporto komplekse vyko  Baltijos šalių SKDUN karatė čempionatas.  Dalyvavo Lietuvos, Latvijos bei Estijos karatė sportininkai iš 13-os karatė organizacijų.  Iš Joniškio sporto centro dalyvavo Domas Penkauskas (9 m.), Ąžuolas Smirnovas (10 m.) ir Germanas Bernotas (13 m.). Buvo galima varžytis 3-ose rungtyse: kata, sumo ir kumitė. Domas sumo rungtyje iškovojęs 5-ias pergales tapo nugalėtoju, pasidabino aukso medalių. Ąžuolas kumitė rungtyje, pirmoje kovoje užtikrintai įveikė kovotoją iš Latvijos. Tačiau antroje kovoje pagal taškus pralaimėjo sportininkui iš Lietuvos ir dėl medalių nebekovojo. Panaši situacija susiklostė ir Germanui. Pirmoje kovoje jam užskaityta pergalė, bet sekančiose kovose teko pripažinti varžovų pranašumą. Šį kartą Ąžuolui ir Germanui iki medalių šiek tiek pritrūko, tačiau parodytas kovingumas leidžia tikėtis puikių rezultatų ateityje!

Vilniuje, vykusiame „Master Cup 2026“ turnyre, kuriame susirenka vyresni ir patyrę sportininkai nuo 14 iki 60+ metų, Nojus Jarulis pademonstravo įspūdingą rezultatą. Jis iškovojo net tris pirmąsias vietas: – kumitė (16–17 m.) – 1 vieta – kumitė (18–20 m.) – 1 vieta – kata (16–17 m.) – 1 vieta Intensyvus tempas reikalauja ne tik fizinės ištvermės, bet ir stiprios valios bei atsidavimo. Nojaus pasiekimai – tai nuoseklaus darbo ir tikėjimo savimi rezultatas.

Nuotraukoje: I vieta – Nojus Jarulis.

Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai ir imtynininkės varžėsi Alytuje surengtame Lietuvos U13 imtynių čempionate. Jame vienu metu, bet atskirai varžėsi moterų imtynių atstovės, laisvųjų ir graikų – romėnų imtynininkai. Joniškiečiams varžybose imtis sekėsi labai gerai. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai ir auklėtinės iškovojo net septyniolika medalių. Moterų imtynių varžybose Lietuvos čempionėmis tapo Saulė Musejukaitė (sv.kat. iki 39 kg) ir Greta Užbalytė (sv.kat. virš 60 kg), o trečią vietą iškovojo Meda Vitkutė (sv.kat. iki 45 kg). Joniškiečiai vaikinai sėkmingai varžėsi tiek laisvųjų, tiek graikų – romėnų imtynių varžybose. Laisvųjų imtynių Lietuvos čempionais tapo Dovydas Kelpšas (sv.kat. iki 54 kg), Tauras Petronis (sv.kat. iki 73 kg) ir Vytautas Būzas (sv.kat. virš 80 kg). Antras vietas iškovojo Matijus Dailidė (sv.kat. iki 58 kg) ir Rapolas Vitkauskas (sv.kat. iki 73 kg), o trečių vietų prizininkais tapo Benas Musejukas (sv.kat. iki 38 kg) ir Emilis Vitkauskas (sv.kat. iki 73 kg). Graikų – romėnų imtynių varžybose antras vietas iškovojo Matijus Dailidė (sv.kat. iki 58 kg) ir Vytautas Būzas (sv.kat virš 80 kg). Trečias vietas užėmė Benas Musejukas (sv.kat. iki 38 kg), Aironas Račkauskis (sv.kat. iki 44 kg), Dovydas Kelpšas (sv.kat. iki 54 kg), Tauras Petronis (sv.kat. iki 73 kg) ir Emilis Vitkauskas (sv.kat. iki 73 kg). Joniškiečiai dar kartą patvirtino, kad yra universalūs ir stiprūs abejuose imtynių stiliuose. Lietuvos imtynių U13 čempionate varžėsi beveik trys šimtai atletų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Joniškio, Raseinių, Vilkaviškio, Kelmės, Anykščių, Tauragės, Visagino, Kupiškio, Druskininkų, Kuršėnų, Gruzdžių ir Vilniaus rajono.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai ir imtynininkės po apdovanojimo (Iš kairės): treneris Rytis Keršys, Benas Musejukas, Rapolas Vitkauskas, Aironas Račkauskis, Emilis Vitkauskas, Greta Užbalytė, Saulė Musejukaitė, Tauras Petronis, Dovydas Kelpšas, Vytautas Būzas, Meda Vitkutė, Matijus Dailidė, Artūras Janušas.

Rumunijoje, Timišoares mieste buvo surengtas tarptautinis NICOLAE GREHOV jaunių U17 graikų – romėnų imtynių turnyras. Jame varžėsi imtynininkai iš Rumunijos, Moldovos, Ukrainos, Čekijos, Graikijos ir Lietuvos. Turnyre gerai ėmėsi joniškietis visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” ir Sporto Centro auklėtinis Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 92 kg). Ignas nugalėjo ,,sausai” 8:0 moldavą ir rumuną, bet pralaimėjo kitam moldavui, ir iškovojo antrą vietą. Pasibaigus turnyrui trenerio Ryčio Keršio auklėtinis su Lietuvos jaunių rinktine dar savaitei pasiliko Rumunijoje ir tarptautinėje treniruočių stovykloje tęsia pasiruošimą Europos U17 imtynių čempionatui. Europos čempionatas vyks gegužės pirmoje pusėje Samokove, Bulgarijoje.

Nuotraukoje ant prizininkų pakylos antros vietos laimėtojo laiptelio stovi Ignas Žabarauskas.

Joniškio sporto centro auklėtiniai demonstravo kovinę dvasią ir atkaklumą svarbiose varžybose Panevėžyje, vykusiame atvirame Lietuvos Shotokan karate čempionate, kur varžėsi pažengę sportininkai nuo 10 metų ir suaugusieji.
Po labai sunkių kumitė kovų finaluose Nojus Jarulis ir Ąžuolas Smirnovas iškovojo 2 vietas. Eglė Barvainytė kata ir kumitė rungtyse pelnė 3-ias vietas. Nojus Katinas šį kartą medalių neiškovojo, tačiau sukaupė vertingos kumitė kovų patirties – nuosekliai dirbant, pergalės dar priešakyje. 

Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, Joniškio sporto centro U11 (berniukai gim. 2015-2016 metais, krepšinio mokytojas Deivydas Vištaitis) krepšininkų grupė žaidė Vidurio Lietuvos krepšinio lygos turą namie. Pirmąsias rungtynes joniškiečiai žaidė prieš Akmenės SC komandą. Daugiau varžybinės patirties turintys svečiai iš Akmenės laimėjo rungtynes rezultatu 66:44. Antras rungtynes šeimininkai žaidė prieš Gargždų SC krepšininkus. Aukštesni ir greitesni svečiai apibėgo joniškiečius ir šventė pergalę rezultatu 60:44 Gargždų komandos naudai. Rezultatyviai ir naudingai Joniškio sporto centro komandoje žaidė Patrikas Valantinas, broliai Kasparas ir Kristupas Valančiai, Dovydas Poderis, kiti berniukai įgavo daugiau drąsos ir patirties ateities rungtynėms.

Nuotraukoje: krepšinio mokytojas Deivydas Vištaitis su auklėtiniais.

Skelbiama Joniškio rajono mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektų atranka.
Projektai, pasirašyti mokinių ir mentorių, komisijos vertinimui turi būti pristatyti iki 2026 m. gegužės 5 d.
Tvarkos aprašas (parsisiųsti)
2026-04-22 Šiaulių ilgų metimų atvirame čempionate, disko metimo rungtyje, Joniškio sporto centro mokinė Gintarė Minevičiūtė iškovojo pirmą vietą (rezultatu 40,94 m) ir pagerino asmeninį rezultatą.
2026-04-24 Kauno miesto metimų čempionate Gintarė Minevičiūtė dalyvavo rutulio stūmimo ir disko metimo rungtyse. Gintarė diską numetė 39,20 m ir užėmė pirmą vietą, rutulio stūmime – visi bandymai buvo virš 13 m, geriausias bandymas – 13,89 m. Pasiektas Gintarės Minevičiūtės asmeninis rekordas.

Nuotraukoje (viduryje): Gintarė Minevičiūtė.

Joniškio sporto centro mergaičių tinklinio komanda (mok. R. Uždavinys) baigė 2026 m. U12 Lietuvos čempionatą. Nors didesnė dalis rungtynių buvo pralaimėta, bet buvo pasisemta varžybinės patirties. Buvo atrasti draugiški ryšiai su kitų miestų komandomis ir žaidėjomis. Taigi su naujomis viltimis ir nauja energija judame į priekį.