Joniškio stadione vyko Joniškio rajono moksleivių rudens kroso varžybos. Tai buvo vienas iš aktyvių mūsų rajono renginių, skirtų kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Oras šį savaitgalį nelepino, tačiau stadione susirinko gausus jaunųjų sportininkų būrelis. Patys jauniausieji (1-2 kl. moksleiviai) bėgo 300 m ir čia tarp mergaičių auksą iškovojo Beta Šiurnaitė, sidabro medalį laimėjo Justina Doraitė, bronza atiteko Gustei Dragūnaitei. Tarp mažųjų berniukų nepralenkiamas buvo Jokūbas Kačiulis, antras atbėgo Pijus Katinas, trečias – Kasparas Valančius. Vyresniųjų pradiniukių (3-4 kl) grupėje (500 m distancija) auksą iškovojo Smiltė Šlankonytė, sidabrą – Vytautė Masanauskaitė, bronzą laimėjo Sofija Šimkutė. Tarp to paties amžiaus berniukų pirmas finišo liniją kirto Vilius Navickas, antras – Aurimas, bronzos medalį laimėjo Majus Armonavičius.
5-6 kl mergaičių grupėje (500 m) auksą iškovojo Brigita Jarušauskaitė, sidabrą – Evelina Gruzdytė, bronzos medaliu pasipuošė Viltė Andrulytė. Tarp 5-6 kl berniukų toje pačioje distancijoje pirmas finišavo Emilis Kurtkus, antras atbėgo Titas Jankauskas, trečias – Danielius Gricius. 7-8 kl mergaičių grupėje auksą iškovojo Orinta Vingaitė, antroji atbėgo Saulė Kragaitė. To paties amžiaus berniukai bėgo 600 m ir čia nepralenkiamas buvo Daimondas Tomkus, antrą vietą laimėjo Aurimas Vipartas, bronzą laimėjo Vakaris Vaičiulis. Vyriausios mergaitės (9-12 kl) taip pat savo jėgas išmėgino 500 m distancijoje ir čia jokių šansų savo varžovėms bėgimo takelyje niekam nepaliko Viltė Stankevičiūtė, antroji atbėgo Airida Česonytė, bronzą laimėjo Goda Naguleviciūtė. Vyriausieji vaikinai bėgo 1000 m nuotolį ir čia taip pat jokiu vilčių savo varžovams nepaliko Martynas Jucys (3 min 20 sek), sidabrą iškovojo Renatas Sukesausks (4 min 10 sek), trečias atbėgo Lukas Klapatausks (4 min 40 sek). Visi bėgimo šventės dalyviai buvo apdovanoti tai progai skirtais medaliais, o kiekvienos amžiaus grupes prizininkai dar pasipildė savo trofėjų kolekcijas ir taurėmis.
Subėgus visiems jauniesiems sportininkams, prie starto linijos simboliškam ratukui buvo pakviesti visi šventėje dalyvavę tėveliai, seneliai, treneriai bei mokytojai, kurie taip pat gyvai galėjo pajausti tą kūno kultūros ir sporto dienos dvasią.