Šiauliuose buvo surengtos atviros graikų – romėnų imtynių vaikų ir jaunučių pirmenybės, skirtos treneriui Valdui Jasočiui atminti. Jose varžėsi devyniasdešimt penki imtynininkai iš Šiaulių, Vilniaus, Klaipėdos, Joniškio, Marijampolės, Tauragės, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių ir Papilės. Joniškio sporto centrui atstovavo šešiolika imtynininkų. Mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai ėmėsi labai gerai ir iškovojo keturiolika medalių. Tarp jaunučių  (2009-2010 m. gim.) pirmą vietą iškovojo Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 72 kg). Ignas lengvai laimėjo keturias turėtas imtis. Labai užtikrintai ėmėsi Domas Abromavičius (sv.kat. iki 53 kg), kuris visas imtis laimėjo anksčiau kovoms skirtam laikui, ir iškovojo pirmą vietą. Teodoras Vinciūnas, kovojęs šiojo svorio kategorijoje, ėmėsi taip pat pagirtinai. Jis lengvai įveikė pajėgius Vilniaus ir Visagino imtynininkus, bet kovoje dėl pirmos vietos pralaimėjo Domui ir tenkinosi antra vieta. Tarp vaikų, kurie buvos suskirstyti pagal amžių ir varžybinę patirtį, joniškiečiams sekėsi taip pat labai gerai. Pirmenybių nugalėtojais tapo Benas Musejukas (sv.kat. iki 26 kg), Erikas Norkus (sv.kat. iki 28 kg) ir Aironas Račkauskis (sv.kat. iki 32 kg). Antras vietas iškovojo Ąžuolas Venckevičius (sv.kat. iki 24 kg), Emilis Vitkauskas (sv.kat. iki 45 kg) ir Armandas Numsėdis (sv.kat. iki 58 kg). Trečias vietas užėmė: Artūras Janušas (sv.kat. iki 24 kg), Matijas Kuzma (sv.kat. iki 32 kg), Denas Nekrašius (sv.kat. iki 35 kg), Rapolas Vitkauskas (sv.kat. iki 45 kg), Atas Baltokas (sv.kat. iki 45 kg).

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo. Iš kairės: Artūras Janušas, Benas Musejukas, Domas Abromavičius, Ąžuolas Venckevičius, Matijas Kuzma, treneris Rytis Keršys, Aironas Račkauskis, Emilis Vitkauskas, Einartas Kazlauskas, Rapolas Vitkauskas, Ugnius Vitkus, Erikas Norkus, Teodoras Vinciūnas, Armandas Numsėdis, Ignas Žabarauskas.