Gegužės 12 d. du Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Kaune surengtame Adolfo Liaugmino atminimo tarptautiniame graikų – romėnų imtynių jaunimo (1998-2002 m. gim.) turnyre. Jame varžėsi virš aštuoniasdešimties imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Joniškio, Marijampolės, Anykščių, Kupiškio, Estijos (jaunimo rinktinė) ir Baltarusijos. Abu trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo medalius. Šarūnas Gulbinas (sv.kat. iki 130 kg) pirmoje imtyje pralaimėjo panevėžiečiui Europos jaunių čempionato prizininkui Erikui Čerepokui, bet po to įveikė kitą Panevėžio imtynininką ir iškovojo antrą vietą. Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 82 kg) kovojo net šešis kartus.  Pirmą imtį Ignas apmaudžiai pralaimėjo baltarusiui, nors pirmavo 10:6. Tai apsunkino joniškiečiui galimybę iškovoti medalį, nes antro pralaimėjimo atveju jam varžybos būtų pasipaigę. Antroje imtyje Ignas visus nustebino rezultatu 11:0 įveikęs ir ant menčių paguldęs Europos jaunių čempionato bronzos medalio laimėtoją estą Hansą Uku Leithamą. Po šios sėkmės Ignas aiškia taškų persvara 8:0 įveikė anykštėną Deimantą Žviką. Estą Andreasą Valisą, turintį Europos čempionatų patirties, Ignas paguldė ant mečių (10:0) ir iškovojo trečiąją vietą. Aukštesnę vietą užimti sutrukdė nuovargis. Ignas   atkaklioje kovoje 4:7 taškais pralaimėjo nuolatiniam savo varžovui, būsimam nugalėtojui, Arminui Lygnugariui, o kovoje dėl antros vietos nusileido Estijos jaunimo čempionui Ranetui Kaljolai.

(Iš kairės): treneris Rytis Keršys, Šarūnas Gulbinas, Ignas Paulavičius