Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės

Spalio 26 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Čia labai sėkmingai pasirodė jaunieji Joniškio sporto centro lengvaatlečiai.

Spalio 26 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Čia labai sėkmingai pasirodė jaunieji Joniškio sporto centro lengvaatlečiai.Prizininkai medaliais ir diplomais buvo apdovanoti dvejose amžiaus kategorijose – 2004 – 2005 m. g. ir 2006 m. g. ir jaunesni. Vyresnių berniukų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje aukso medalį iškovojo Arminas Tamašauskas (10.06 m), sidabrą laimėjo Rytis Kiškis (9.32 m), bronzą – Justas Simutis (9.00 m). Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo rungtyje antrąją vietą laimėjo Viltė Stankevičiūtė (9.84 m). 1000 m bėgimo takelyje nepralenkiamas buvo Rokas Žukauskas (3 min 23 s). Berniukų šuolio į tolį rungtyje trečią vietą laimėjo Rokas Jankauskas (4.30 m). Mergaičių 600 m bėgimo rungtyje bronzą taip pat laimėjo Smiltė Lazauskaitė (1 min 59 s). Berniukų 600 m bėgime antras atbėgo Arminas Tamašauskas (1 min 56 s), trečias liko Mantas Patarakas (2 min 04 s). Net po du aukso medalius iškovojo Adrija Prokopenko – 60 m barjeriniame bėgime (13.03 s) ir šuolio į aukštį rungtyje (1,20 m) ir Tautvydas Kulyčius – 60 m bėgime (9:08 s) ir šuolio į aukštį rungtyje (1.30 m). 2 kg mergaičių rutulio stūmimo čempione tapo Kornelija Domkutė (8.88 m). Mažųjų mergaičių 600 m rungtyje Skaistė Tautkaitė atbėgo trečia (2 min 24 sek). Mergaičių 60 m bėgime bronzą laimėjo Ieva Jankauskaitė (9:79 s), šuolio į aukštį rungtyje Ieva Jankauskaitė laimėjo sidabro medalį. 60 m rungtyje į finalą pateko ir šeštą vietą užėmė Mantas Patarakas (9:10 s).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai po apdovanojimo