Paskutinį rugsėjo sekmadienį Augstkalnės miestelio bendruomenė pakvietė Joniškio sporto centro bėgikus į savo tradicinį “Bėgimą aplink Augstkalnės ežerą – 2021”. Dalyviai pagal įvairias amžiaus grupes, varžėsi trijose distancijose – patys jauniausieji (iki 6 m) bėgo 650 m, vyresni (nuo 7 iki 15 m) bėgo 5 km, o visi likusieji savo jėgas išbandė 9 km trasoje Augstkalnės apylinkėse.
10-12 m mergaičių grupėje 5 km distancijoje čempione tapo Deimilė Šimaitytė (25 min 50 sek). 16-18 m merginų amžiaus grupėje 9 km distancijoje auksą iškovojo Rusnė Prokopenko (44 min 44 sek). To paties amžiaus vaikinų grupėje nepralenkiamas buvo ir auksą iškovojo Karolis Laukutis (33 min 25 sek). 41-50 m amžiaus grupėje mokytojas Ruslanas Prokopenko 9 km distancijoje neatsiliko nuo savo auklėtinių ir taip pat pasipuošė aukso medaliu (40 min 18 sek). Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti proginiais bėgimo šventės medaliais.

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas R. Prokopenko, D. Šimaitytė, R. Prokopenko, K. Laukutis