Vasario 15 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Panevėžyje surengtame ,,R. Sargūno sporto gimnazijos taurės” tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre. Jame varžėsi virš šimto imtynininkų iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Kupiškio, Gargždų, Kuršėnų, Gruzdžių ir Norvegijos. Prizines vietas iškovojo penki trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Tarp jaunučių geriausiai ėmėsi Arnas Abromavičius (sv. kat. iki 73 kg). Arnas lengvai įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Tarp vaikų nugalėtoju tapo Arnas Puipa (sv. kat. iki 47 kg). Arnas įtikinamai nugalėjo varžovus, nors svėrė daug mažiau nei jie. Domas Abromavičius (sv. kat. iki 38 kg) iškovojo trečią vietą.Tarp jaunimo rungėsi Martynas Muižys (sv. kat. iki 60 kg) ir Arnas Aukselis (sv. kat. iki 82 kg). Jie iškovojo antras vietas.

(Iš kairės): Martynas Muižys, Arnas Aukselis, Arnas Abromavičius, Domas Abromavičius, Arnas Puipa