20-asis tarptautinis veteranų krepšinio turnyras “Draugystės taurė”

Savaitgalį, gegužės 11 d. Joniškyje  vyko 20-asis tarptautinis veteranų krepšinio turnyras “Draugystės taurė”. Turnyre dalyvavo 4 moterų ir 4 vyrų komandos iš Bauskos (Latvija), Akmenės, Radviliškio, Joniškio miestų.

Savaitgalį, gegužės 11 d. Joniškyje  vyko 20-asis tarptautinis veteranų krepšinio turnyras “Draugystės taurė”. Turnyre dalyvavo 4 moterų ir 4 vyrų komandos iš Bauskos (Latvija), Akmenės, Radviliškio, Joniškio miestų. Moterų varžybose nugalėtojomis tapo Bauskos (Latvija) moterų komanda, antrąją vietą iškovojo joniškietės, trečiąją vietą užėmė Akmenės komanda, o ketvirtos liko radviliškietės. Geriausiomis turnyro komandų žaidėjomis pripažintos Bauskos komandoje – V. Vegere, Joniškio – L. Ramonienė, Akmenės – E. Jusevičiūtė, Radviliškio – J. Martišovienė. Moterys buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis. Vyrų varžybose nugalėtojais tapo Joniškio veteranų komanda “Startas”, antrąją vietą iškovojo Bauskos vyrai, trečiąją vietą užėmė Akmenės vyrų komanda ir ketvirti liko Radviliškiečiai. Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti Joniškio komandoje – R. Lesutis, Bauskos – A. Beitinš, Akmenės – A. Norkus, Radviliškis – R. Krivickas. Vyrai apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Varžybų pertraukos metu buvo surengti baudų ir tritaškių metimų konkursai. Geriausiai iš vyriškių baudas sekėsi mesti V. Valters (Akmenė), moterims A. Pakalne (Latvija). Tritaškių metimo rungtyje taikliausias buvo G. Lagauninkas (Akmenė), ir iš moterų J. Žiaunienė. Komandos apdovanotos Joniškio sporto centro įsteigtais prizais. Gerą turnyro nuotaiką palaikė Joniškio sporto centro šokėjos.

Finalinių varžybų nuotrauka (Joniškio ir Bauskos komandos)