Tarptautiniame turnyruose mokėmės iš stipresnių

Birželio 17 – 19 dienomisTarptautinis 6-asis Jaunučių turnyras trenerei Br.Balaišienei atminti vyko Vilniuje. Jame dalyvavo 114 žaidėjų iš 11 valstybių.

Reikia pasidžiaugti, kad ir mums teko garbė dalyvauti tokiame aukšto meistriškumo turnyre. Mūsų berniukų komanda Marijus Jučinskas ir Deividas Žvingila kovojo su LTU – 1, RUS – 3 ir Olandais. Visi mačai pralaimėti pasekme 0:3. Po to žaista paguodos turnyre, kur pralaimėta jungtinei LTU-UKR 1:3. Tarp 14 komandų užimta 13-14 vieta.

Simona Rimkevičiūtė, kartu su este Eiris Ikkonen sudarė komanda EST-LTU, kuri kovojo su LTU – 3 1:3, su “Naujomis Žvaigždėmis“ (V) 2:3 ir RUS – 1 0:3. Paskui paguodoje žaista su LTU – 6 1:3. Blogiausia tai,kad mūsų Simona neturėjo tinkamos partnerės ir ji viena niekaip negailėjo laimėti, todėl pasiekti geresnio rezultato nebuvo imanoma. Tarp 16 komandų likta 13-16 vietoje.

Asmeninėse varžybose Marijus savo pogrupyje gražiai įveikė R.Brazaitį (Vilkaviškis) 3:1, bet likusius du susitikimus pralaimėjo 0:3 rusiukams S.Bruskovui ir M.Brednikovui. Gaila, kad jis neišpešė vieno seto prieš S.Bruskovą ir pagal santykį tarp trijų liko IV-toje vietoje bei toliau žaidė paguodos turnyre. Marijus čia taip pat pralaimėjo ir taip baigė savo pasirodymą, likdamas 25-32 vietoje.

Deivydas tik mokėsi iš geresnių. Vieną setą jis vis tik sugebėjo laimėti prieš olandų kinietį Z.Sheng, – tad čia 1:3, o kiti du mačai pralaimėti 0:3 G.Kneziui (P) ir rusui M.Vasiljevui, tad likta 25-32 vietoje.

Simona savo pogrupyje iškovojo dvi pergales prieš L.Juchnaitę (V) ir estę G-M.Ulmre 3:0 ir tokia pat pasekme pralaimėjo A.Kovriginai (Rusija) bei užėmė II vietą. Pagrindiniame 16-tuke ji iš kart 0:3 pralaimėjo dar vienai rusikei turnyro nugalėtojai ir liko 9-16 vietoje..

Reikia pažymėti, kad šiame turnyre dalyvavo daug stiprių žaidėjų ypač iš Rusijos ir Anglijos, tad buvo iš ko mokytis ir pasižiūrėti, kaip nuostabiai žaidžia mažieji talentai. Puikūs apdovanojimai buvo įteikti varžybų nugalėtojams ir prizininkams bei organizatoriams.