Spalio 25 – 26 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Latvijoje, Balvuose surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių vaikų ir jaunučių turnyre. Jame ėmėsi virš šimto keturiasdešimties imtynininkų iš Latvijos ir Lietuvos. Penki joniškiečiai, kuriuos treniruoja mokytojas Rytis Keršys,  iškovojo medalius. Tarp jaunučių (2005 m.gim. ir jaunesnių) turnyro nugalėtoju tapo Ąžuolas Rudnickas (sv.kat. iki 47 kg). Ąžuolas įtikinamai laimėjo visas keturias turėtas kovas. Trečias vietas iškovojo Dovydas Ponelis (sv.kat. iki 62 kg) ir Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 68 kg). Tarp vaikų (2008 m.gim. ir jaunesnių) antrą vietą iškovojo  Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 46 kg), o Dominykas Baliūnas (sv.kat. iki 30 kg) užėmė trečią vietą. Penktas vietas iškovojo Teodoras Vinciūnas ir Arnas Puipa (abu sv.kat. iki 39 kg), kurie labai atkakliose ir dramatiškose imtyse pralaimėjo kovas dėl trečių vietų. Airidas Gulbinas (sv.kat. iki 30 kg), pasiekęs dvi pergales ir du kartus pralaimėjęs, užėmė septintą vietą. Pijus Augustauskas (sv.kat. iki 33 kg) iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus.

Nuotraukoje Joniškio sporto centro imtynininkai po apdovanojimų. (priekinėje eillėje iš kairės priklupę): Arnas Puipa, Teodoras Vinciūnas, Airidas Gulbinas, Pijus Augustauskas (kitoje eilėje iš kairės stovi): Arnas Abromavičius, Ignas Žabarauskas, treneris Rytis Keršys, Ąžuolas Rudnickas, Dovydas Ponelis, Dominykas Baliūnas