Latvijoje, Jelgavos sporto arenoje, vykusiose karatė varžybose ,,Žemgales regiono čempionatas“ Joniškio sporto centro auklėtiniai iškovojo 8 medalius. Kiekvienas sportininkas pagal svorio kategorijas varžėsi trijose rungtyse: kata, kumitė ir sumo. Eimantas Vaitekūnas (8-9 m.) kata ir sumo  rungtyse iškovojo 3-ias vietas. Algimantas Žakaitis (10-11 m.) kumitė rungtyje tik finale pralaimėjęs Latvijos atstovui liko antras, o sumo rungtyje trečias. Nojus Jarulis puikiai kovojo (10-11 m.) sumo rungtyje. Laimėjęs tris kovas, ketvirtą pralaimėjo ir savo grupėje nepateko tarp   keturių geriausių, finale nebekovojo, o kumitė rungtyje iškovojo bronzos medalį. Žygimantas Vaitekūnas sukaupęs dideles pastangas, palaikomas tėvelių ir nemažo būrio sirgalių  (10-11 m.) grupėse sumo ir kumitė rungtyse pateko tarp prizininkų ir pasipuošė bronzos medaliais. Pijus Adomaitis (12-13 m.) kata rungtyje iškovojo antrą vietą.

Nuotraukoje (iš kairės): Žygimantas Vaitekūnas, Pijus Adomaitis, Algimantas Žakaitis, Aldas Gudmonas, mokytojas Gintaras Melinis, Nojus Jarulis ir Eimantas Vaitekūnas