XXVI tarptautinėse „Nevėžio“ taurės jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybose Panevėžyje

2014 m. kovo 1 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas dalyvavo XXVI tarptautinėse „Nevėžio“ taurės jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybose Panevėžyje.

XXVI tarptautinėse „Nevėžio“ taurės jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybose Panevėžyje

2014 m. kovo 1 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas dalyvavo XXVI tarptautinėse „Nevėžio“ taurės jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybose Panevėžyje. Šiose varžybose dalyvavo Rusijos – Kaliningrado, Latvijos – Daugpilio, Daugpilio r., Rygos, Rygos r., Iecavos ir Lietuvos miestų bei rajonų jaunieji lengvaatlečiai. Varžybų rungčių nugalėtojai buvo apdovanojami taurėmis, o prizininkai – medaliais ir diplomais. Berniukų jaunučių šuolio į aukštį sektoriuje antrąją vietą iškovojo Ričardas Budrius (1,60 m). Mergaičių jaunių šuolio į aukštį sektoriuje Erika Lukšaitė užėmė trečią vietą (1,50 m). Mergaičių jaunių šuolio į tolį rungtyje Erika liko ketvirta (4,62 m). Tai ir geriausias asmeninis šios sportininkės rezultatas. Vėl puikiai varžybose sekėsi buvusiems Joniškio sporto centro auklėtiniams – Agnei Jonkutei ir Pauliui Gelažiui (treneris J. Radžius, antras treneris R. Prokopenko). Abu sportininkai rutulio stūmimo sektoriuje užėmė pirmąsias vietas. Agnė 3 kg rutulį nustūmė 14,94 m, o Paulius Gelažius 5 kg rutulį nustūmė 16, 47 m. Šiuo savo rezultatu Agnė pagerino dviejų amžiaus grupių rekordus rutulio stūmime – Lietuvos 14-mečių uždarų patalpų ir absoliutų bei 15-mečių uždarų patalpų rekordus 3 kg. svorio rutulio stūmime. Rekordinis buvo jau pirmasis jos bandymas (14.70 m), o antru bandymu ji stūmė dar toliau – 14.94 m. Šiuo puikiu rezultatu Agnė pasiekė kandidato į sporto meistrus sportininko kvalifikacijos laipsnį. Šios tarptautinės varžybos jau vyko dvidešimt šeštus metus ir kiekvienais metais yra fiksuojami atskirų rungčių rekordai. Agnė šiose varžybose jaunučių 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje šių varžybų rekordą pagerino net 1 m ir 38 cm.

Nuotraukoje (iš kairės): Monika Kazlauskaitė, Emilija Balsytė, Ana Anisimovaitė, Erika Lukšaitė, Ričardas Budrius, treneris Ruslanas Prokopenko, Domas Puidokas ir Ramūnas Pilipūnas

 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!