X PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS

Pasibaigė X –osios žaidynės, kurios vyko Kaune, birželio 30 d. – liepos 2 d. Šį kartą į žaidynių stalo teniso varžybas atvyko 160 (100V+60M) dalyvių

Pasibaigė X –osios žaidynės, kurios vyko Kaune, birželio 30 d. – liepos 2 d. Šį kartą į žaidynių stalo teniso varžybas atvyko 160 (100V+60M) dalyvių iš 32 Lietuvos miestų ir miestelių bei 9 užsienio šalių. O mūsų Sporto centro ir “Sidabros” klubo atstovų buvo 7 (4V+3M), kurie iškovojo keturis apdovanojimus (du sidabro ir du bronzos medalius).

Turtingiausias šį kartą grįžo į namus nepavargstantis veteranas Večiaslavas Chakimovas, žaidęs 70 – 74 metų amžiaus grupėje ir iškovojęs visus tris galimus medalius. Jis vyrų vienete pelnė bronzą, vyrų dvejete su vilniečiu J. Kybartu taip pat bronzos medalį ir mišrių dvejetų rungtyje su J. Juozaityte iš sostinės pasipuošė sidabro medaliu.

Dar vieną sidabro medalį 15-mečių tarpe iškovojo Simona Rimkevičiūtė. Asmeninėse varžybose Simona liko IX-ta. Iššūkį kiek vyresniems metė ir Marijus Jučinskas, kuris asmeninėse varžybose užėmė aukštą V-tąją vietą. Kiti mūsų delegacijos nariai, kaip Povilas Rimkevičius, Dovydas Kušleika, Ruginė Ulpytė ir Rusnė Paulauskaitė pasirodė kiek kukliau, bet jie gavo gerą tarptautinių varžybų pamoką.

Nuotraukoje: joniškiečių komanda