2019 metų vasario 6 dieną Joniškio sporto centro jauniausieji lengvaatlečiai rungėsi Šiauliuose, kur vyko tradicinės “Sidabrinis medis” vaikų (2006 m. g. ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos “Aukščiau, greičiau, toliau”. Į varžybas susirinko apie 200 lengvaatlečių iš Akmenės, Jonavos, Jurbarko, Kaltinėnų, Kėdainių, Kelmės, Pakruojo, Pasvalio, Radviliškio, Raseinių, Šakių, Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono.

Berniukų šuolio į aukštį rungtyje visas tris prizines vietas iškovojo mūsų komandos sportininkai: auksą iškovojo Armandas Tamašauskas (1,50 m), sidabrą laimėjo Ignas Žemėpatis (1,40 m), bronzą – Orestas Vozbutas (1,35 m). Šuolio į tolį rungtyje pirmą vietą laimėjo Tautvydas Kulyčius (4,64 m). Tik 4 cm nuo jo atsiliko Ignas Žemėpatis, kuriam atiteko sidabras. 3 kg berniukų rutulio stūmimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Armandas Tamašauskas (10,38 m), trečią vietą laimėjo Orestas Vozbutas (9,43 m). Berniukų 600 m bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Julius Vaineikis (1 min 56 sek), kuriam taip pat atiteko gražuolė taurė ir aukso medalis. Mergaičių šuolio į aukštį rungtyje sidabro medalį laimėjo Adrija Prokopenko (1,25 m). Berniukų 60 m sprinto bėgime bronza pasipuošė Tautvydas Kulyčius (8,73 s).