Vasario 2 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi  Anykščiuose surengtame tarptautiniame Vytauto Šidlausko atminimo imtynių turnyre. Jame varžėsi virš 170 imtynininkų ir imtynininkių iš Anykščių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Tauragės, Kupiškio, Šalčininkų, Kuršėnų bei Latvijos ( Daugpilio, Liepojos, Rezeknės) ir Lenkijos (Poznanės). Medalius iškovojo trys  trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Tarp jaunučių (2004 m.g. ir jaunesnių) turnyro nugalėtoju tapo Paulius Ponelis (sv.kat. iki 75 kg). Paulius už varžovus buvo akivaizdžiai stipresnis. Joniškietis visas imtis laimėjo anksčiau kovoms skirtam laikui. Toje pačioje imtynininkų amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 62 kg). Tarp vaikų (2006 m. g. ir jaunesnių) trečiąją vietą iškovojo Arnas Puipa (sv.kat. iki 36 kg). Nedaug iki prizinės vietos pritrūko Domui Abromavičiui (sv.kat. iki 33 kg), kuris su dviem pergalėm ir dviem pralaimėjimais užėmė penktą vietą. Karina Žabarauskaitė (sv.kat. iki 56 kg) pirmą kartą varžėsi aukšto lygio varžybose. Varžydamasi tarp mergaičių (2006 m.g. ir jaunesnių), Karina pasiekė vieną pergalę, du kartus pralaimėjo ir užėmė penktą vietą.

(Iš kairės): Arnas Puipa, Arnas Abromavičius, Paulius Ponelis