Tarptautinis „Visagino taurės“ graikų – romėnų imtynių turnyras

Balandžio 16 d. Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Visagine. Tarptautiniame „Visagino taurės“ graikų – romėnų imtynių turnyre varžėsi 150 imtynininkų Tarptautinis „Visagino taurės“ graikų – romėnų imtynių turnyras

Balandžio 16 d. Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Visagine. Tarptautiniame „Visagino taurės“ graikų – romėnų imtynių turnyre varžėsi 150 imtynininkų iš Visagino, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Anykščių, Joniškio, Kuršėnų, Gruzdžių bei Latvijos (Daugpilio, Liepojos, Rezeknės), Rusijos (Kaliningrado, Sovietsko) ir Baltarusijos (Molodečno). Joniškiečiai kovojo gerai. Trys trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo pirmas vietas, du laimėjo trečias vietas. Tarptautinio turnyro nugalėtojais tapo Dovydas Ponelis (sv.kat. iki 41 kg), Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 46 kg) ir Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 73 kg). Čempionams įteiktos taurės, medaliai ir piniginiai 30-40 EUR prizai. Bronzos medalius iškovojo Aurimas Valatka (sv.kat. iki 26 kg) ir Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 47 kg).

Nuotraukoje (iš kairės): treneris Rytis Keršys, Aurimas Valatka, Dovydas Ponelis, Adomas Grigaliūnas, Eimantas Vilimas, Arnas Abromavičius