Joniškyje vyko tarptautinis vaikų tinklinio turnyras

Gruodžio 1 dieną Joniškyje vyko tarptautinis vaikų tinklinio turnyras. Dėl sporto centro įsteigtų apdovanojimų kovojo dvi Šiaulių miesto komandos, dvi svečių iš Latvijos ir dvi Joniškio sporto centro komandos.

Gruodžio 1 dieną Joniškyje vyko tarptautinis vaikų tinklinio turnyras. Dėl sporto centro įsteigtų apdovanojimų kovojo dvi Šiaulių miesto komandos, dvi svečių iš Latvijos ir dvi Joniškio sporto centro komandos. Varžybose netrūko gražių žaidybinių momentų ir džiaugsmo akimirkų. Sportininkus palaikė tėveliai ir draugai. Po varžybų pogrupiuose dėl trečiosios vietos susitiko abi latvių komandos. Jelgavos tinklininkai 2:0 nugalėjo savo kolegas ir užėmė trečiąją vietą. Dėl pirmosios vietos susitiko Joniškio pirmoji ir Šiaulių komandos. Rungtynes rezultatu 2:1 laimėjo šiauliečiai ir tapo šių varžybų nugalėtojais, joniškiečiai užėmė antrąją vietą.

Nuotraukoje : Varžybų dalyviai po apdovanojimų