Keturi nugalėtojai iš Joniškio

Tarptautiniame stalo teniso turnyre Bauskės Sporto centro “Memele” taurėms laimėti 4 etape kovo 25-26 dienomis šauniai pasirodė joniškiečiai Sporto centro auklėtiniai.

Tarptautiniame stalo teniso turnyre Bauskės Sporto centro “Memele” taurėms laimėti 4 etape kovo 25-26 dienomis šauniai pasirodė joniškiečiai Sporto centro auklėtiniai.Trijose meistriškumo lygose dalyvavo 67 šios sporto šakos mylėtojai iš Latvijos ir Lietuvos, tarp kurių kovojo ir aštuoni joniškiečiai.

I-oje lygoje (tarp 14 dalyvių) tiek mergaičių, tiek berniukų grupėse pirmąsias vietas iškovojo Simona Rimkevičiūtė ir Marijus Jučinskas. Šioje grupėje žaidęs Povilas Rimkevičius liko šeštu.

II-oje lygoje (tarp 30 dalyvių) Deividas Žvingilą tarp berniukų buvo pirmas, o mūsų mergaitės Rugilė Ulpytė ir. Rusnė Paulauskaitė užėmė antrą ir trečią vietas. Šioje grupėje dar žaidęs Martynas Ražanauskas liko XIII-toje vietoje.

Aukščiausioje lygoje (tarp 23 dalyvių) pirmąją vietą iškovojo Romualdas Franckaitis.

Susumavus keturių etapų rezultatus, net trys Joniškio krašto atstovai – Marijus Jučinskas, Simona Rimkevičiūtė (I-ma lyga) ir Deividas Žvingila (II-a lyga) tapo absoliučiais šio turnyro nugalėtojais, kuriems buvo įteiktos taurės, medaliai ir dovanos.

Nuotraukoje (iš kairės): D. Žvingila, R. Ulpytė, S. Rimkevičiūtė, M. Jučinskas