Tarptautinis krepšinio turnyras „Joniškis 2014“

Š. m. gegužės 17-18 dienomis, Joniškio „Aušros“ gimnazijos sporto salėje vyko tarptautinis krepšinio turnyras „Joniškis 2014“.

Š. m. gegužės 17-18 dienomis, Joniškio „Aušros“ gimnazijos sporto salėje vyko tarptautinis krepšinio turnyras „Joniškis 2014“.Turnyre dalyvavo penkios komandos, tai Joniškio SC, Kauno-Aisčiai-II, Prienų SC, Tauragės SM ir Madona (LV). Varžybos vyko vieno rato sistema, kiekviena komanda žaidė tarpusavyje. Turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš kaimyninės šalies Latvijos „Madonos“ miesto krepšininkai, antrąją vietą užėmė Tauragės SM komanda, trečiąją vietą užėmė Joniškio SC komanda, ketvirtąją – Prienų SC, penkti liko Kauno-Aisčiai-II. Joniškiečiai vadovaujami trenerio T. Aleknavičiaus pirmą varžybų dieną susitiko su Tauragės SM ir Kauno-Aisčių-II komandomis. Prieš Tauragės SM krepšininkus pralaimėta rezultatu 38:32, o prieš Kauno-Aisčius laimėta 64:59. Antrąją varžybų dieną susitiko su Madonos(LV) komanda, kuriai pralaimėta rezultatu 58:31, tačiau paskutinis susitikimas su Prienų SC ekipa joniškiečiams lėmė prizinę trečiąją vietą turnyre. Laimėta prieš Prienų SC komanda rezultatu 57:48. Naudingiausiu komandos žaidėju Joniškio SC komandoje išrinktas K. Mikalajūnas, o naudingiausiu viso turnyro žaidėju pripažintas krepšininkas iš Latvijos komandos R. Brants.