Kovo 2 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Visagine surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre. Jame varžėsi beveik šimtas trisdešimt jaunųjų imtynininkų iš Visagino, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Joniškio, Ukrainos (Kijevo), Baltarusijos (Minsko, Žlobino), Latvijos (Daugpilio, Liepojos, Rezeknės). Medalius iškovojo trys trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Tarp vaikų (2009 m. gim. ir jaunesnių) turnyro nugalėtoju tapo Domas Abromavičius (sv.kat. iki 33 kg). Domas pasiekė keturias pergales, visus varžovus įveikęs dvikovoms tik prasidėjus. Trečiąją vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo Airidas Gulbinas. Tarp vaikų (2008 m.gim. ir jaunesnių) trečią vietą iškovojo Teodoras Vinciūnas (sv.kat. iki 35 kg). Teodoras laimėjo tris imtis ir pralaimėjo būsimam turnyro nugalėtojui iš Ukrainos. Šioje svorio kategorijoje Arnas Puipa pasiekė dvi pergales, bet du kartus pralaimėjo ir užėmė penktą vietą. Penktą vietą užėmė Erikas Mažeika (sv.kat. iki 70 kg), septintu liko Pijus Augustauskas (sv.kat. iki 33 kg). Abu imtynininkai pasiekė po vieną pergalę.

(Iš kairės): Arnas Puipa, Airidas Gulbinas, Domas Abromavičius, Erikas Mažeika, Teodoras Vinciūnas, Pijus Augustauskas