Kovo 23 d. Joniškio sporto centro ir visuomeninio sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Latvijoje. Salduose buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras, kuriame varžėsi virš šimto aštuoniasdešimties jaunųjų imtynininkų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Joniškiečiai, treniruojami Ryčio Keršio, iškovojo keturis medalius. Tarp jauniausių (2010 m. gim. ir jaunesnių) pirmąją vietą iškovojo Domas Abromavičius (sv.kat. iki 32 kg), o antrąją vietą laimėjo Klaidas Sakalauskas (sv.kat. iki 25 kg). Domas pakartojo pernykštį pasiekimą, o Klaidui šios varžybos buvo sėkmingas debiutas. Tarp vyresnių (2008 m.gim. ir jaunesnių) pirmąją vietą iškovojo Arnas Puipa (sv.kat. iki 35 kg). Arnas visas imtis laimėjo anksčiau laiko. Jam pavyko nugalėti  latvį, kuriam kovo pradžioje buvo pralaimėjęs Visagino tarptautiniame turnyre. Trečios vietos laimėtoju tapo Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 40 kg). Ignas pasiekė tris pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Gerai ėmėsi Ainius Povilauskas (sv.kat. iki 23 kg), Teodoras Vinciūnas (sv.kat. iki 40 kg) ir Pijus Augustauskas (sv.kat. iki 35 kg), kuriems nedaug pritrūko, kad iškovotų prizines vietas.

Pirmoje eilėje (iš kairės stovi): Ignas Žabarauskas, Arnas Puipa, Klaidas Sakalauskas, Domas Abromavičius. Priekyje (iš kairės): Teodoras Vinciūnas, Pijus Augustauskas ir Ainius Povilauskas