Tarptautinis graikų – romėnų intynių turnyras Klaipėdoje

Gegužės 3 d. Klaipėdoje buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų intynių turnyras, skirtas kariuomenės ir visuomenės bendradarbiavimo dienai paminėti. Tarptautinis graikų – romėnų intynių turnyras Klaipėdoje
Gegužės 3 d. Klaipėdoje buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų intynių turnyras, skirtas kariuomenės ir visuomenės bendradarbiavimo dienai paminėti.Turnyre kovojo 120 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Tauragės bei Latvijos, Rusijos.
Joniškiui atstovavo aštuoni sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai. Dviems trenerio Ryčio Keršio auklėtiniams pavyko iškovoti medalius. Tarp jaunučių (2000 m.g. ir jaunesnių) pirmąją vietą iškovojo Adomas Grigaliūnas (sv. kat. iki 32 kg). Ypač sunki buvo Adomo pergalė prieš Latvijos imtynininką pusfinalyje, kurią Adomas laimėjo taškais 12:10. Finale stiprus klaipėdietis buvo paguldytas ant menčių antrojo kėlinuko viduryje. Trečiąją vietą iškovojo Eimantas Vilimas (sv. kat. iki 54 kg).