Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras Visagine

Kovo 10 d. Joniškio sporto centro, imtynio sporto klubo ,,Kova” ir neformalaus vaikų švietimo būrelio ,,Graikų – romėnų imtynės” imtynininkai varžėsi Visagine.

 

Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras Visagine

Kovo 10 d. Joniškio sporto centro, imtynio sporto klubo ,,Kova” ir neformalaus vaikų švietimo būrelio ,,Graikų – romėnų imtynės” imtynininkai varžėsi Visagine. Dvidešimt ketvirtą kartą surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre varžėsi 140 imtynininkų iš Rusijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Dviems trenerio Ryčio Keršio auklėtiniams pavyko iškovoti medalius. Turnyro nugalėtoju tapo Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 80 kg), kuris varžėsi tarp jaunių (2001 m. gimusiųjų ir jaunesnių). Eimantas lengvai nugalėjo imtynininkus iš Rezeknės ir Visagino. Joniškiečiui buvo įteikta taurė ir medalis. Trečiąją vietą tarp jaunučių ( 2003-2004 m. gimusiųjų) iškovojo Paulius Ponelis (sv.kat. iki 68 kg). Paulius įveikė vilnietį ir panevėžietį, bet pralaimėjo būsimam turnyro nugalėtojui iš Visagino. Tarp vaikų (2008 m. gimusiųjų ir jaunesnių) rungęsi joniškiečiai užėmė 5-7 vietas.

Nuotraukoje (iš kairės): Arnas Puipa, Matas Rimkus, Eimantas Vilimas, Paulius Ponelis, Domas Abromavičius, Ignas Žabarauskas, Dominykas Baliūnas


 

 

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!