Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras Estijoje Voru mieste

Rugsėjo 17 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Estijoje.

Rugsėjo 17 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Estijoje. Voru mieste keturiasdešimtą kartą buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras olimpiniam čempionui Eduardui Piutsepui atminti. Jame varžėsi 125 imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos. Medalius iškovojo du trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Pirmąją vietą ir aukso medalį laimėjo Paulius Ponelis (sv.kat. iki 60 kg), kovojęs tarp 2004 m. gimusiųjų ir jaunesnių. Paulius lengvai įveikė du estus ir latvį. Tarp jaunių (1999 m. gim. ir jaunesnių) trečiąją vietą iškovojo Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 76 kg). Ignas lengvai nugalėjo du Estijos imtynininkus, bet atkaklioje kovoje taškais pralaimėjo daugkartiniam Estijos jaunučių ir jaunių čempionui Randel Uibo. Jaunių grupėje penktas vietas iškovojo Adomas Grigaliūnas ir Karolis Pociūnas, šeštą – Eimantas Vilimas, septintą – Martynas Muižys.

Nuotraukoje iš kairės: treneris Rytis Keršys, Paulius Ponelis, Ignas Paulavičius.