Patriotinė pamoka prie žaliųjų stalų

Praėjusį šeštadienį stalo tenisininkai gražiai paminėjo Sausio 13-osios XXVąsiąs metines. Sporto centras kartu su stalo teniso klubu “Sidabra” surengė turnyrą,

Praėjusį šeštadienį stalo tenisininkai gražiai paminėjo Sausio 13-osios XXVąsiąs metines. Sporto centras kartu su stalo teniso klubu “Sidabra” surengė turnyrą, kuriame dalyvavo 18 žaidėjų iš Skaistgirio, žagarės ir Joniškio. Turnyro atidarymo pradžioje buvo prisiminta tai, kas vyko 1991 m. sausio 13-ąja ir kad ši data yra labai svarbi mums visiems. Visų žuvusiųjų didvyrių už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Dviem geriausiems rajono stalo tenisininkams joniškiečiams Justinai Rimkevičiūtei ir Romualdui Franckaičiui buvo prisegtos neužmirštuolės.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo „Aušros“ gimnazijos moksleivis Romualdas Franckaitis, antras buvo veteranas iš Žagarės V.Chakimovas ir trečiu liko sporto aistruolis Henrikas Baltulis. Moterų grupėje Justina Rimkevičiūtė be didesnių pastangų užėmė I-ąją vietą. Po jos kiek netikėtai II-ąją vietą užėmė Laura Samulionytė ir III-iąją vietą iškovojo mūsų jaunoji žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė

Buvo surengtos dar ir įdomios dvejetų varžybos. Visos poros kovojo labai atkakliai ir nuoširdžiai, nes visiems tos varžybos patiko.

Nugalėtoju tapo V.Chakimovas poroje žaidęs su skaistgiriečiu Luku Zaranka. Antroje vietoje įsitvirtino H.Baltulis su kitu skaistgiriečiu Mantu Mykolaičiu. Trečioje vietoje J.Rimkevičiūtė su „Saulės“ ketvirtoku Natanaeliu Kaukėnu, kurie po labai atkaklios penkių setų dvikovos privertė pasiduoto mūsų ateities žaidėjus Marijų Jučinską su Simona Rimkevičiūte.

Visiems nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti Sporto centro parengti trijų spalvų medaliai ir diplomai. Dvejetų varžybų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti jiems labai svarbūs nauji plastikiniai kamuoliukai.

Nuotaukoje: turnyro dalyviai

Nuotraukoje: Turnyro nugalėtojai (iš kairės) V. Chakimovas, H. Baltulis, R. Franckaitis, J. Rimkevičiūtė, S. Rimkevičiūtė, L. Samulionytė