STALO TENISININKŲ TURNYRAS LIETUVOS 100-čiui

Sporto centras ir STK „Sidabra“ surengė stalo teniso turnyrą Atkurtos Lietuvos valstybės 100-čiui pažymėti.

Sporto centras ir STK „Sidabra“ surengė stalo teniso turnyrą Atkurtos Lietuvos valstybės 100-čiui pažymėti. Varžybose dalyvavo 21 žaidėjas iš Radviliškio ir Joniškio. Vyrų grupėje įveikęs visus varžovus nugalėtojų tapo Romualdas Franckaitis jnr. Antrąją vietą užėmė jaunasis rajono lyderis moksleivis Marijus Jučinskas, o trečiąją svečias iš Radviliškio Ramutis Šakėnas. Moterų tarpe pirmą vietą pelnė Sporto centro auklėtinė Rugilė Ulpytė, aplenkusi Gabrielę Augustytę ir Valdą Noruišienę. Pradedančiųjų moksleivių grupėje Emilis Simonaitis iš Mindaugių buvo pirmas, o po jo liko Paulius Stonis ir Justas Jakutonis. Jie visi trys antrokai iš „Saulės“ mokyklos. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

Nuotraukoje: turnyro dalyviai

Nuotraukoje: Turnyro prizininkai