Iš jubiliejinio turnyro su apdovanojimais

Praėjusį savaitgalį mūsų kaimynai akmeniečiai N.Akmenės sporto rūmuose surengė gražų masinį tarptautinį turnyrą, minėdami Akmenės rajono stalo teniso 80-mečio ir klubo “Mažoji raketė” 20-mečio jubiliejus. Jame dalyvavo per 150

Praėjusį savaitgalį mūsų kaimynai akmeniečiai N.Akmenės sporto rūmuose surengė gražų masinį tarptautinį turnyrą, minėdami Akmenės rajono stalo teniso 80-mečio ir klubo “Mažoji raketė” 20-mečio jubiliejus. Jame dalyvavo per 150 Latvijos, Rusijos ir Lietuvos stalo tenisininkų, tarp kurių 11 joniškiečių, o iš jų net septini Sporto centro pasiuntiniai pelnė apdovanojimus. Geriausiai pasirodė stipriausių moterų grupėje žaidusi „Aušros“ gimnazistė Justina Rimkevičiūtė ir abu mūsų jauniausieji (2004m. grupėje) – Simona Rimkevičiūtė iš M.Slančiausko progimnazijos ir Marijus Jučinskas iš „Saulės“ mokyklos, kurie iškovojo pirmąsias vietas ir buvo apdovanoti spindinčiomis taurėmis, dovanomis bei diplomais. Trečią ir ketvirtas vietas stipriausių vyrų grupėje užėmė Ričardas Indrišiūnas (ŽŪM) ir Romualdas Franckaitis („Aušros“ g-ja). Dar du apdovanojimus (medalius ir diplomus) gavo IV-tą vietą (2001 m. grupėje) užėmusi Laura Samulionytė ir (2004m. grupėje) Lukas Andrulis (abu “Saulės” mokyklos) iškovojęs antrą vietą paguodos turnyre. Už glaudų bendradarbiavimą su kaimynais padėkos ženklu buvo apdovanotas mūsų Sporto centro stalo teniso treneris Romualdas Franckaitis.

Nuotraukoje: Justina Rimkevičiūtė ant apdovanojimų pakylos

Nuotraukoje: Simona ir Marijus – Joniškio Stalo teniso ateitis su mokytoju Romualdu Franckaičiu