“Sidabros” taurės turnyro nugalėtojas joniškietis

Rugsėjo 10 – 11 dienomis mūsų mieste vyko jau XXVII-asis Tarptautinis stalo teniso turnyras “Sidabros” klubo taurėms laimėti,

“Sidabros” taurės turnyro nugalėtojas joniškietis

Rugsėjo 10 – 11 dienomis mūsų mieste vyko jau XXVII-asis Tarptautinis stalo teniso turnyras “Sidabros” klubo taurėms laimėti, kuriame dalyvavo 69 (57 vyrai ir 12 moterų) dalyviai iš Latvijos (Mazsalacos ir Rygos), Kauno, Klaipėdos, Kybartų, Telšių, Radviliškio, Kėdainių, Akmenės, Kelmės, Raseinių, Šiaulių, Tauragės, Jonavos, Kuršėnų, Žagarės ir Joniškio.

 

Komandų varžybose Vyrų grupėje tarp 13 komandų.nugalėtoja tapo jungtinė „Geri“ komanda, kurios gretose žaidė daugkartinis Lietuvos čempionatų nugalėtojas ir prizininkas Kęstutis Žeimys iš Kybartų ir du kauniečiai Vytautas Gudaitis ir Edvinas Tamošiūnas šalies elitinio 50-uko žaidėjai. Jie minimaliu skirtumu 3:2 įveikė kitą jungtinę „Smūgis“ (žaidėjai iš Šiaulių, Kelmės ir Jonavos) ir Latvijos Mazsalacos šeimyninę Ervino, Martyno ir Janio Svikių trejukę (tėvas ir du sūnūs) komandas..

Mūsų „Šiaurės vartai“ (R.Franckaitis, D.Jakovlevas ir M.Jučinskas) komanda savo pogrupyje tarp šešių varžovų iškovojo tik dvi pergales prieš „Aidremą“ (Šiauliai) 3:1 ir Telšių“ – 2 rinktinę 3:0 bei apmaudžiai pralaimėjo Klaipėdos VSTA 2:3 ir Akmenės “Mažajai raketei” 1:3. Suprantama, kad po to pasipriešinti labai pajėgiai „Smūgio“ komandai taip pat nepavyko, tad jai pralaimta 0:3. Paskui finale kovojant dėl VII vietos su “Fortūna” iš Klaipėdos joniškiečiai buvo stipresni ir laimėjo santykiu 3:1. Tokia vieta turnyro šeimininkų netenkina. Pasirodyta būtų daug geriau, jei varžybose būtų galėjęs dalyvauti vienas iš vedančiųjų rajono žaidėjų Ričardas Indrišiūnas, o dabar belieka tenkintis tuo kas iškovota. Kita mūsų Sporto centro komanda (Deivydas Žvingila, Povilas ir Paulius Rimkevičiai) pelnė dvi pergales – vieną pogrupyje atkaklioje dvikovoje prieš Šiauliai – 2 rinktinę minimalia pasekme 3:2 ir finaliniame etape prieš Telšių“ – 2 komandą 3:0. Užimta XI vieta turnyre mūsų jaunieji žaidėjai džiaugiasi, nes jiems dar reikia daug mokytis iš stipresnių.

Moterų komandų varžybose dalyvavo keturios komandos. Mūsų “Sidabros” komanda (L.Samulionytė, Justina ir Simona Rimkevičiūtės) įveikė savo Sporto centro jaunasias žaidėjas 5:0 paskui labai permainingoje dvikovoje įveikė Akmenės “Mažąją raketę” minimalia pasekme 5:4 ir pralaimėję santykiu 1:5 šio turnyro nugalėtojoms bei daugkartinėms Lietuvos šalies čempionėms ir prizininkėms Klaipėdos VSTA atstovėms užėmė II-ąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliais. III-iąją vietą. pelnė „Mažosios raketės“ (Akmenė) komanda..

Asmeninėse varžybose vyrų tarpe dėl apdovanojimų kovojo 40 žaidėjų. Gražią ir malonią staigmeną mums visiems pateikė Sporto centro auklėtinis mūsų stalo teniso lyderis Romualdas Franckaitis. Tiek savo pogrupyje, tiek finaliniame 16-uke jis įveikė visus varžovus ir iškovojo I-ąją vietą ir buvo apdovanotas aukso medaliu bei nugalėtoju taure. Paskutiniame finaliniame susitikime Romualdas rezultatu 3:1(8;-8;11;9) atkaklioje dvikovoje nugalėjo kaunietį Vytautą Gudaitį. III-iąją vietą užėmė kitas kaunietis Edvinas Tamošiūnas. Daugiau joniškiečių vyrų į pirmąjį finalinį 16-uką nepateko ir jie žaidė paguodos turnyre.

Moterų grupėje dėl apdovanojimų varžėsi 12 dalyvių. Mūsų lyderei Justinai Rimkevičiūtei kiek nepasisekė, nes ji lemiamą dvikovą dėl III-ios vietos kiek netikėtai santykiu 2:3 pralaimėjo kaimynei Karolinai Kuznecovai iš Akmenės ir liko ketvirta. Pirmas dvi vietas užėmė tituluotos klaipėdietės Andželika Petrauskienė ir Violeta Vitkauskienė. Na, o mūsų kitos jaunosios Sporto centro auklėtinės Laura Samulionytė, Simona Rimkevičiūtė ir Ruginė Ulpytė sustojo šeštoje, septintoje ir aštuntoje vietose.

Tiek komandinių, tiek asmeninių varžybų nugalėtojams buvo įteiktos spindinčios taurės, medaliai ir diplomai. Malonu, kad savo apdovanojimų kraitelę pasipildė ir joniškiečiai.

Nuotraukoje: turnyro prizininkai


Nuotraukoje: joniškiečių komanda


Nuotraukoje: Romualdas Franckaitis


 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!