STALO TENISO NAUJIENOS

Vasario 16-tąją paminėjo ir stalo tenisininkai

Tą pačią svarbiausią visiems mums šventinę dieną Sporto centras kartu su stalo teniso klubu „Sidabra“ surengė turnyrą, kuriame žaidė 20 mažojo kamuoliuko mylėtojų. Geriausiai sekėsi mūsų lyderiams Justinai Rimkevičiūtei ir Romualdui Franckaičiui. Po jų liko Simona Rimkevičiūtė, Laura Samulionytė, Ramūnas Butautis ir Povilas Rimkevičius. Jie visi buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Paguodos turnyro nugalėtoja tapo “Saulės” moksleivė Justina Druktenytė.

Iškovoti kelialapiai į Jaunučių čempionatą

Praėjusį trečiadienį stalo tenisininkai vyko į Telšius kur vyko Lietuvos rajonų atrankos varžybos dėl patekimo į Lietuvos Jaunučių čempionatą, kuris beje šį savaitgalį vyks mūsų Joniškyje “Saulės” mokykloje. Malonią staigmeną mums pateikė jaunoji mūsų žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė ir jos broils Povilas Rimkevičius – jie abu iškovojo kelialapius į pačias svarbiausias jiems šių metų varžybas. Simona tarp 32 varžovių nustebino visus – ji iškovojo net I-ąją vietą, o Povilas tarp 55 priešininkų įsispraudė tarp 5-8 vietas iškovojusių konkurentų, ko pakako kelialapiui pelnyti.

Tad kviečiame visus šios sporto šakos gerbėjus atvykti šį savatgalį į varžybas ir stebėti kaip žaidžia Lietuvos stalo teniso ateitis ir žinoma, – mūsų rajono atstovai.

Nuotraukoje: Simona ir Povilas labai laimingi iškovoję kelialapius į Jaunučių čempionatą