Svarus bronzos medalis pelnytas Jaunių žaidynėse

Naujasis varžybų sezonas stalo tenisininkams prasidėjo jau nuo rugsėjo vidurio. Mūsų Sporto centro ir STK “Sidabros” klubo nariai jau dalyvavo masiniame “Kaunas Open”.

Svarus bronzos medalis pelnytas Jaunių žaidynėse

Naujasis varžybų sezonas stalo tenisininkams prasidėjo jau nuo rugsėjo vidurio. Mūsų Sporto centro ir STK “Sidabros” klubo nariai jau dalyvavo masiniame “Kaunas Open”. Tarptautiniame turnyre, dviejuose Akmenės kvalifikaciniuose turnyruose mėgėjams ir profesionalams, Olimpinių vilčių” atrankos (Telšiuose) ir finalinėse )Panevėžyje) varžybose kuriuose gana sėkmingai pasirodė sesutės Justina ir Simona Rimkevičiūtės, Karolina Panelytė, Ričardas Indrišiūnas, Romualdas Franckaitis, Domas Samulionis, Marijus Jučinskas, Paulius ir Povilas Rimkevičiai bei kiti.

Lietuvos Jaunių žaidynių finalinėse stalo teniso varžybose Šiauliuose pagirtinai pasirodė ir mūsų vaikinų komanda (R.Franckaitis, M.Petraitis, L.Zaranka), kuri tarp 25 komandų užėmė X-tą vietą. Asmeninėse varžybose tarp 36 stipriausių jaunių R.Franckaitis iškovojo aukštą III-ią vietą ir buvo apdovanotas bronzos medaliu. Dvejetų žaidimuose joniškietis su vilniečiu Adomu Zabelevičiumi liko ketvirtoje, o mišriame dvejete su šiauliete Ieva Šimkute 5-8 vietose.

LSTA rengiamose atskirų lygų varžybose mūsų rajonui atstovaus šešios joniškiečių komandos. Pirmieji jėgas jau išbandė IV-oje lygoje žaidžiantys “Grebėsto” (J.Rimdžius, J.Rimkevičius, V.Chakimovas ir P.Giržadas) ir “Sidabra”- 2 (R.Stankuzevičius, R.Butautis, S.Repečka ir G.Stasiulis) komandų vyrai. I-ame ture „Grebėstas“ iškovojo dvi pergales prieš Šiaulių „Aidremą“ ir savają „Sidabra“ – 2, bei nusileido „Mažajai raketei“ – 2 iš Akmenės.. „Sidabra“ – 2 vyrai iškovojo vieną pergalę įveikę Šiaulių atstovus.

Ateinantį savaigalį startuos I-oji lyga, kur žaidžia “Sidabros” moterų komanda (S.Rimkevičiūtė, L.Našlėnienė, K.Ponelytė ir V.Eriksonė), II-oji vyrų lyga, kurioje kovos “Šiaurės vartai” (R.Indrišiūnas, A.Kapitančukas, G.Paulauskas ir M.Švelnys) bei “A” Regionų lygoje žaidžiantys Sporto centro (M.Jučinskas, M.Petraitis, D.Samulionis, Paulius ir Povilas Rimkevičiai) ir “Sidabra” – 3 (M.Samuitis, D.Jakovlevas, R.Žibaitis ir R.Franckaitis) atstovai.

Malonu paminėti, kad pačioje aukčiausioje AL čempionato lygose žais ir trys mūsų geriausi žaidėjai. Monika Tamulionytė gins savo Viniaus Universiteto, Justina Rimkevičiūtė Šaiulių “Dubysos” ir Romualdas Franckaitis Mažeikių “Vijurko” komandų garbes, . Belieka tik palinkėti jiems visiems visokeriopos sėkmės, o norimtiems pradėti rimtai treniruotis berniukus ir mergaites maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų. Kasdien Jūsų lauksime “Saulės” mokyklos mažojoje salėje, tad iki pasimatymo prie žaliųjų stalų.

Nuotraukoje: Joniškiečių stalo tenisininkų žaidėjų ir teisėjų delegacija Jaunių finalinėse žaidynėse Šiauliuose: R. Franckaitis, L. Zaranka, M. Jučinskas, M. Petraitis, E. Patarakaitė, R. Franckaitis ir K. Ponelytė


 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!