Iš Dobeles parvežti du medaliai

Birželio 6 d. Dobelėje (Latvija) miesto šventės metu vyko ir VIII-asis Vila Gūtmana atminimo taurės turnyras. Jame dalyvavo 34 stalo tenisininkai iš Latvijos ir Lietuvos.

Birželio 6 d. Dobelėje (Latvija) miesto šventės metu vyko ir VIII-asis Vila Gūtmana atminimo taurės turnyras. Jame dalyvavo 34 stalo tenisininkai iš Latvijos ir Lietuvos. Trys joniškiečiai žaidė šiame turnyre taip pat. Gerai pasirodė Sporto centro auklėtinis Romualdas Franckaitis, kuris asmeninėse varžybose iškovojo II-ąją vietą ir buvo apdovanotas sidabro medaliu, o dvejetų varžybose su latviu Janiu Svikiu tapo nugalėtojais ir jiems buvo įtektos taurės, aukso medaliai ir rėmėjų prizai.

Rokas Darbutas liko 20-toje vietoje, o dešimtmečiui Marijui Jučinskui užėmusiam 28-tą vietą atiteko dar ir jauniausio žaidėjo prizas.

Nuotraukoje: turnyro prizininkai (pirmoje eilėje, pirmas ir dešinės – M. Jučinskas), (antroje eilėje, pirmas iš dešinės – R. Franckaitis)

Nuotraukoje: R. Franckaitis varžybų metu