Mūsų stalo teniso bendruomenė 2017 m. liepos 1-ąja neteko puikaus ir talentingo jaunuolio Donato Jakovlevo (žuvo autoįvykyje) dėl ko visi labai liūdime. Jo atminimui surengėme jau antrąjį turnyrą

   Į šias atminimo varžybas mūsų miesto šventės dieną atvyko 45 žaidėjai iš Latvijos (Bauskės, Dobeles ir Mzsalacos), Radviliškio, Šilalės, Kauno, Kėdainių, Telšių, Mažeikių ir Joniškio krašto. Turnyro atidarymo metu tylos minute buvo pagerbtas Donato atminimas. Donato tėvai Inga ir Vasilijus dėkojo rajono stalo teniso bendruomenei už rodomą parbą jų sūnui ir parėmė Joniškio jauniausius-perspektyviausius stalo tenisininkus Simoną Rimkevičiūtę ir Marijų Jučinską, kad jie galėtų išvykti į treniruočių stovyklą Dauguose.

    Varžybos buvo gero lygio. Vyrų grupėje tarp 31 žaidėjo I-ąją vietą iškovojo Janis Svikis iš Mazsalacos, kuris finalinėje dvikovoje, po atkaklios kovos įveikė joniškietį Ro.Franckaitį rezultatu 3:2 (7;-5;-5;8;7). III-iąją vietą užėmė Aleksandras Šutka iš Bauskės nugalėjęs Telšių atstovą Luką Vainavičių 3:0 (9;8;6). Gerai pasirodė dar vienas joniškietis Marijus Jučinskas pelnęs V-tąją vietą.

Moterų grupėje tarp 14 varžovių dominavo mūsiškės sesutės: LKKA studentė Justina ir moksleivė Simona Rimkevičiūtės. Jų finalinę dvikovą dėl I-os vietos laimėjo Justina pasekme 3:1 (-11;8;6;6). Dėl III-ios vietos susigrūmė dvi latvikės Vera Eriksonė (Dobelė) ir Ancė Šostakoviča (Bauskė). Jų permainingą dvikovą rezultatu 3:2 (6;4;-6;-11;8) laimėjo Vera.

Patys jauniausi (2007 m. gimimo) ir jaunesni taip pat savo tarpe išsiaiškino nugalėtojus ir prizininkus Jais tapo: berniukų grupėje Dovydas Kušleika, Emilijus Simonaitis ir Alanas Bylis (visi Joniškio), o mergaičių tarpe – Neringa Misevičiūtė (Šilalė), Eliza Kučinska (Bauskė) ir Aistrė Barišauskaitė (Joniškis).

    Šie visi aukščiau išvardinti nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais prizais, medaliais ir diplomais. Pats jauniausias turnyro dalyvis iš Šilalės septynmetis Arijas Misevičius taip pat nebuvo nuskriaustas. Jis laimėjo paguodos turnyre ir buvo apdovanotas atminimo medaliu.

Visi dalyvavę šiame turnyre tikisi ir kitais metais susirinkti ir pagerbti buvusio stalo tenisininko, nuoširdaus draugo Donato Jakovlevo atminimą.

Turnyro nugalėtojai, prizininkai ir organizatoriai su Donato tėvais Inga ir Vasilijumi

 

 

 

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!