Sprinto diena Panevėžyje

Šeštadienį (01.07) Joniškio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo tradicinėse tarptautinėse varžybose „Sprinto diena Panevėžyje“. Čia susirinko apie 300 sprinterių iš įvairių Lietuvos miestų

Šeštadienį (01.07) Joniškio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo tradicinėse tarptautinėse varžybose „Sprinto diena Panevėžyje“. Čia susirinko apie 300 sprinterių iš įvairių Lietuvos miestų bei rajonų, taip pat varžybose dalyvavo Daugpilio, Iecavos ir Rygos (Latvija) sportininkai. Bėgikai varžėsi penkiose amžiaus grupėse. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai – atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais. 2004 -2005 m. g. vaikų grupėje puikiai pasirodė Daniel Cerezuela, kuris tapo dvikovės (60 m + 30 m „iš eigos“) nugalėtoju. Jo rezultatas: 60 m – 8,23 s; 30 m „iš eigos“ – 3,59 s. Jaunučių mergaičių tarpe septintą vietą iškovojo Elvina Mikalauskaitė. Jos rezultatas: 60 m – 9,36 s; 30 m „iš eigos“ – 4,07 s. Jaunių vaikinų grupėje aštuntą vietą laimėjo Liudas Karpačiovas (60 m – 7,92 s; 30 m „iš eigos“ – 3,35 s).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju R. Prokopenko

Nuotraukoje: Daniel Cerezuela su Mokytoju Ruslanu Prokopenko