Neseniai Vilniuje praūžė didžiausias metų krepšinio renginys Lietuvoje – „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas.  Krepšinio gerbėjų „Siemens“ arenoje laukė ne tik krepšinis, bet ir ketvirtąjį kartą rengiamos šokėjų kovos.

Dar pirmąją turnyro dieną savo pasirodymus surengė šių ekipų palaikymo grupės: „Juventus„, „Dzūkijos“, „Žalgirio“, „Skycop“, „Pieno žvaigždžių“, „Lietkabelio“ bei „Šiaulių“, tačiau kelialapius į finalines varžybas iškovojo tik dvi komandos. Ir štai Joniškio sporto centro merginos, savo pasirodymų sužavėjo visą publiką bei komisijos narius ir pateko į finalą.

Finale šokėjos varžėsi su Prienų „Skycop“ komanda, kurioms tai buvo debiutas šokėjų kovose. Abi grupės lemiamus savo pasirodymus atliko KMT rungtynių dėl trečiosios vietos ilgosios pertraukos metu.  Dalyves vertino ir komisiją sudarė savo srities profesionalai – šokėjos ir choreografės Kristina Pranytė ir Sandra Saikauskaitė bei žinomas choreografas Paulius Šinkūnas.  Visi trys komisijos nariai finale savo simpatijas skyrė Joniškio šokėjoms. Joniškietės, vadovaujamos Linos Budrienės, triumfavo „L‘Occitane Šokėjų kovose„ ir į Joniškį grįžo su dovanomis – Karaliaus Mindaugo žalvariniais medaliais, čekiais iš žymios kosmetikos parduotuvės ir pagrindiniu prizu- kelione į pasirinktą Europos šalį.

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!