Vasario 21 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos čempionatas. Nugalėtojai buvo apdovanojami dvejose amžiaus grupėse – 2006 – 2007 m. g. ir 2008 m. g. ir jaunesni. Pirmas tris vietas užėmę sportininkai buvo apdovanoti atitinkamos spalvos medaliais ir diplomais. Vyresnių vaikų amžiaus grupėje net po du aukso medalius iškovojo Tautvydas Kulyčius (šuolis į tolį – 4,33 m ir 60 m sprintas – 8,88 sek) ir Armandas Tamašauskas (3 kg rutulio stūmimas – 9,65 m ir šuolis į aukštį – 1,50 m). Sidabras rutulio stūmimo rungtyje atiteko Orestui Vozbutui (9,28 m). Aukso medalį mergaičių 2 kg rutulio stūmimo sektoriuje laimėjo Paola Valytė (8,37 m). Du sidabro medalius varžybose iškovojo Adrija Prokopenko (60 m b/b – 13,74 s ir šuolio į aukštį sektoriuje – 1,30 m). Ignas Žemėpatis šuolio į aukštį rungtyje laimėjo sidabrą (1,40 m), o šuolio į tolį sektoriuje – bronzą (4,27 m). Trečią vietą šuolio į aukštį rungtyje laimėjo Orestas Vozbutas (1,30 m). Berniukų 600 m bėgimo distancijoje sidabro medaliu pasipuošė Danielius Steponaitis (2 min 00 sek). Mažiausiųjų sportininkų tarpe 600 m distancijoje tarp mergaičių auksą iškovojo Deimilė Šimaitytė (2 min 31 sek), tarp berniukų bronzą – Lukas Veikalas (2 min 34 sek). Auksą 60 m b/b bėgime laimėjo Saulė Kragaitė (16,5 sek). 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje auksą iškovojo Lukas Veikalas (5 m 13 cm), sidabrą – Matas Jarušauskas (4,86 m). Berniukų 1000 m bėgime antras finišo liniją kirto Matas Jarušauskas (4 min 39 sek), trečias – Danielius Gricius (5 min 12 sek).

Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytojais Petru Veikalu ir Ruslanu Prokopenko