Sausio 18 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto lengvosios atletikos atviri jaunimo ir suaugusiųjų čempionatai. Kontrolines varžybas prieš artėjantį Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatą Kaune čia pasidarė Joniškio sporto centro auklėtinė Adrija Prokopenko. Adrija pirmą kartą savo jėgas išbandė ilgiausioje – 3000 m distancijoje ir iškovojo šių varžybų aukso medalį (11 min 21 sek).






