Du broliai iškovojo tėvų brolių dvynių taures

Praėjusį savaitgalį tradicinėse tarptautinėse 32-ose kraštiečių ir 29-ose brolių dvynių Romualdo ir Vinco Franckaičių stalo teniso taurės varžybose

Praėjusį savaitgalį tradicinėse tarptautinėse 32-ose kraštiečių ir 29-ose brolių dvynių Romualdo ir Vinco Franckaičių stalo teniso taurės varžybose dėl apdovanojimų varžėsi 32 dalyviai: iš Airijos, Kauno, Vilniaus, Mažeikių, Šiaulių, Akmenės, Žagarės ir Joniškio. Jose daugiausia apdovanojimų, net 12 iš 18 pelnė besitreniruojantys čia vietoje, ar svetur mūsų krašto atstovai.

Labiausiai savo pasiekimu – iškovotu aukso medaliu vyrų dvejetų rungtyje džiaugėsi buvęs mūsų sporto mokyklos treneris Mantas Franckaitis, kuris jau nuo 2005 m. dirba ir gyvena Airijoje. Jis atvyko pasveikinti savo tėtį Romualdą ir dėdę Vincą su gražiu jubiliejumi. Mantas šame turnyre kartu su savo jaunesniuoju broliu Romualdu AL žaidėju, iškovojo pirmąją vietą finalinėje dvikovoje (3:0) įveikę mažeikiškio Kazimiero Ramanausko ir Jono Dvariškio iš Akmenės duetą. Šioje rungtyje trečios vietos siekė ir nugalėtojų tėtis Romualdas, žaidęs poroje su savo auklėtiniu moksleiviu Deivydu Žvingila, tačiau Juliaus Rimkevičiaus ir Večiaslavo Chakimovo duetas buvo stipresnis.

Moterų-mišrių dvejeto rungtyje nugalėtojų laurus pelnė mūsų žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė, žaidusi poroje su Vilija Razgūniene (Mažeikiai). Jos finale rezultatu 3:1 „sumušė“ vyresnės sesės Justinos, žaidusios kartu su Virginija Šakiene (Mažeikiai) dvejetą. Trečią vietą iškovojo „Saulės“ moksleivių pora Rugilė Ulpytė ir Rusnė Paulauskaitė.

Vyrų grupėje asmeninių varžybų finale mūsų lyderiui Romualdui Franckaičiui jnr. pritrūko sportinės laimės kovojant su kauniečiu student Gintautu Adomaičiu. Paskutiniame lemiamame penktame sete, įtemptoje dvikovoje mūsiškis pirmaudamas 13:12  prarado tris taškus iš eilės ir pralaimėjo 13:15. Į III-iąją vietą įsiveržė sporto centro atstovas Marijus Jučinskas, kuris nugalėjo labiau patyrusį savo treniruočių partnerį Povilą Rimkevičių.

Moterų grupėje lyderė buvo LSA studentė Justina Rimkevičiūtė, kuri šį kartą įveikė visas varžoves ir prizininkėmis tapusias savo mąžąją sesutę Simoną ir viešnią Viliją Razgūnienę.

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos spindinčios taurės, medaliai, prizai ir diplomai.

Nuotraukoje: varžybų dalyviai

Nuotraukoje (iš kairės): Vincas Franckaitis, Mantas Franckaitis, Romualdas Franckaitis (jaun.), Romualdas Franckaitis

Nuotraukoje (iš kairės): Vincas Franckaitis Simona Rimkevičiūtė, Mantas Franckaitis, Marijus Jučinskas, Romualdas Franckaitis (jaun.), Romualdas Franckaitis

Nuotraukoje (iš kairės): Vincas Franckaitis, Justina Rimkevičiūtė, Romualdas Franckaitis