“Sidabrinis medis” vaikų lengvosios atletikos varžybos

Šiauliuose vyko tradicinės “Sidabrinis medis” vaikų lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo sporto centro sportininkai.

Šiauliuose vyko tradicinės “Sidabrinis medis” vaikų lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo sporto centro sportininkai. Vilte Stankevičiutė rutulio stumimo rungtyje užėmė trečią vietą  (9.44 m), Tautvydas Kulyčius šuolio į tolį rungtyje iškovojo pirmą vietą (4.48 m), o į aukštį peršoko 1.30 m ir užėmė antrą vietą. Tautvydas apdovanotas taure, medaliu ir diplomu. Klaudijus Kalytis rutulį nustūmė 9.05 m (ketvirta vieta). Brigita Budreckaitė 60 m įveikė per 9.2 s  (šešta vieta), o į  tolį nušoko 3.96 m, Armandas Benys 600 m bėgimo rungtyje užėmė ketvirtą vietą (2.12.05 min), o šuolio į aukštį rungtyje – trečia vieta (1.15 m).

Nuotraukoje (iš kairės): V. Stankevičiūtė, T. Kulyčius, A. Benys